نتایج جستجو برای عبارت :

لرزه نگار باستانی

مردم باستان تکنولوژی هایی بسیار پیشرفته داشته اند اما در گذر زمان یا به فراموشی سپرده شده اند یا اینکه طرز کار آنها فراموش شده است.
برای نمونه می توان به لرزه نگار باستانی چینی ها اشاره کرد که حدود ۲ سال پیش ساخته شده است. چینی ها روشی برای شناسایی زلزله تا فاصله ۵۰۰ کیلومتری ابداع کرده که می توانستند با استفاده از آن مکان وقوع زلزله را نیز مشخص می کردند.
اولین زلزله نگار در سال ۱۳۲ پس از میلاد مسیح توسط یک مخترع چینی به نام ژانگ هنگ ابداع شد.
7 - فیلم آموزشی زمین لرزه چیست ؟
نام فیلم : فیلم آموزشی زمین لرزه چیست ؟تولید فیلم محتوا توسط : ایرنا .باز انتشار : آزمون زمین شناسی .مورد استفاده : زمین شناسی یازدهم ، زمین شناسی سوم ، زمین شناسی چهارم ، زمین شناسی پایه ، زمین شناسی عمومی .
( فیلم آموزشی و درس کوتاه زمین شناسی یاردهم )

زمین لرزه ، نتیجه ی آزاد شدن نا گهانی انرژی از داخل پوسته ی زمین است که امواج آن در نزدیکی سطح زمین به صورا ارتعاش و گاهی جا به جایی زمین اشکار می شود .زمین لرزه ها تو
نام فیلم : فیلم آموزشی زمین لرزه چیست ؟تولید فیلم محتوا توسط : ایرنا .باز انتشار : آزمون زمین شناسی .مورد استفاده : زمین شناسی یازدهم ، زمین شناسی سوم ، زمین شناسی چهارم ، زمین شناسی پایه ، زمین شناسی عمومی .

زمین لرزه ، نتیجه ی آزاد شدن نا گهانی انرژی از داخل پوسته ی زمین است که امواج آن در نزدیکی سطح زمین به صورا ارتعاش و گاهی جا به جایی زمین اشکار می شود .زمین لرزه ها تو

بلاخره بعد از مدت‌ها که ایده ساخت دوباره وبلاگ توی ذهنم می‌گذشت تصمیمم رو گرفتم و الان اینجام.
اینجا قراره جایی باشه برای نوشتن از فکرها، ایده‌ها، خاطره‌ها و هر آنچه که از ذهن نگار عبور می‌کنه و  دوست داره که ثبت بشن. جایی که من و نگار کمی باهم خلوت کنیم. اون کنج خلوتی که مدت‌هاست دنبالش بودم.
بله، سلام نگار رو پذیرا باشید :)
از ضربه گیر برای کاهش انتقال ضربه به سیستم جهت بکارگیری و نصب در
دستگاهها، به علاوه هر مجموعه مکانیکی و غیر مکانیکی از ضربه گیر لاستیکی و
یا لرزه گیر لاستیکی برای کنترل ضربه و جلوگیری از ضربه استفاده می شود.
ضربه گیرها و لرزه گیرها در ابعاد و اشکال مختلف وجود دارند. اگر نگاهی به
لرزه گیر و ضربه گیر نگاهی انداخته شود انواع ضربه گیرها و لرزه گیرها از
ورق فولادی و ورق های لاستیکی
تشکیل و ساخته می شوند. افزایش طول عمر با این قطعات لاستیکی با کن
طائر کوی تو منم، از دل و جان وفا کنممن ز فراق تو چه سان لبم به خنده وا کنمنرو ز پیش من تو ای جان من و سرشک منهستی من بسته به تو، بی تو چه هوی و ها کنماین دل هرزه گرد من مست نشد به جام کسدست تو و شراب می، نوشم و اقتدا کنمزهی هزار آفرین بر تو نگار نازنینیک سره کار من بساز که آبرو رها کنمقد تو مهر و ماه من، صورت تو هلال منروی من است سوی تو، نام تو را صدا کنمدست تو تکیه گاه من، پای تو پا به پای منحدیث توست شعر من، شور و شعف به پا کنمیاد تو جمله هست من، بود
◘ زین پس بخش جدیدی با عنوان "تاریخ نگار" ره وبلاگ اضافه خواهم کرد که با هدف اعلام و انتشار اخبار و اتفاقات مهم و رویدادهای تاریخی کشور و یا جهان تاثیرگذاری داشته اند.○ تاریخ نگار چیست ؟!
تاریخ نگار اتفاقات و حوادث رویدادهایی که نباید از اذهان عمومی به راحتی پاک شود و باید در ذهن جامعه باقی بماند نقش دارد.
تاریخ نگار به مسائل و موضوعات و رویدادهای سیاسی ، اجتماعی ،فرهنگی ، هنری و... می پردازد.
◘ زین پس بخش جدیدی با عنوان "تاریخ نگار" ره وبلاگ اضافه خواهم کرد که با هدف اعلام و انتشار اخبار و اتفاقات مهم و رویدادهای تاریخی کشور و یا جهان تاثیرگذاری داشته اند.○ تاریخ نگار چیست ؟!
تاریخ نگار اتفاقات و حوادث رویدادهایی که نباید از اذهان عمومی به راحتی پاک شود و باید در ذهن جامعه باقی بماند نقش دارد.
تاریخ نگار به مسائل و موضوعات و رویدادهای سیاسی ، اجتماعی ،فرهنگی ، هنری و... می پردازد.
دخترکم نگار! خواستم بدانی من خوشحال میشوم اگر ورزش کنی، دوش بگیری، شمع روشن کنی و مدیتیشن هایت انقدر طولانی شوند که از کمردرد دراز بکشی. 
دخترکم نگار! دوستتدارم. دلم برای موهایت و معصومیت دست هایت تنگ شده. دلم برای زنده بودنت تنگ شده. کاش برقصی نگار. نمیتوانم دنیا را بدون رقصیدن های تو، زیبا ببینم. 
من دوستتدارم. لطفا برای من هم که شده، کمی زندگی کن. اب نبات چوبی ها همه بد مزه شده اند و اب انبه ها سریع تمام میشوند. حال خوب با این چیزها تامین نمیش
دانلود اهنگ نگار محرم سنینیم,دانلود اهنگ جدید نگار محرم,نگار محرم,دانلود اهنگ نگار محرم,سنینیم,دانلود فول البوم نگار محرم,دانلود اهنگ سنینیم
منبع:https://persionblog.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D9%86%DB%8C%D9%86%DB%8C%D9%85/
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، این زلزله در شایسته کردن ۱۷:۱۹:۴۵ بوسیله اهمیت ۵.۴ در مقیاس ریشتر تو هرمزگان قیافه رحم. موقعیت این زمین لرزه ۲۷.۲۸ درجه شمالی و ۵۶.۷۱ درجه خاوری بوده است. این زمین لرزه درون عمق ۲۰ کیلومتری زمین روی داده است. همچنین زمانه ۱۵:۲۱:۵۱ امروز زمین ارتعاش ای به اهمیت ۳.۹ در میزان ریشتر، تخت از توابع شهرستان بندرعباس را لرزانده حیات. زلزله ۴.۹ ریشتری کلمه بوشهر را لرزاند زمین لرزه ۴ ریشتری "رویدر" را لرازند
خواب بودم تو آکواریوم. خواب و بیدار. کلاس تعطیل شد بچه‌ها اومدن. سر و صدا. جیغ. داد و بیداد. نگار گفت بچه‌ها آروم باشین صبا خوابه. چه نقطه‌ی طلایی‌ای توی رفاقتمون بود.
پ.ن عصر روی صندلی‌های داغ پل نشسته بودیم و تو یه جنگ فیزیکی نگار با زانو کوبید تو سینم. نمی‌دونم کدومو بذارم طلایی‌ترین :))))
پاورپوینت زمین لرزه (Earthquake)
دانلود پاورپوینت زمین لرزه (Earthquake)، در حجم 75 اسلاید، در زمینه زمین لرزه و منشا آن و نحوه گسترش امواج لرزه ای، تاثیر زلزله بر ساختمان ها. هر ساله بالغ بر 4 میلیون زمین لرزه در جهان رخ می دهد که به عبارتی 11000 زمین لرزه در هر روز رخ می دهد. از بین اینها ...
لرزه گیر آکاردئونی دو جداره جوشی آما
لرزه گیر آکاردئونی دو جداره جوشی آما ، از جمله اتصلات آکاردئونی پر مصرف شرکت صنعتی آما است . لرزه گیر جوشی در دو نوع ساده و مهار دار مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع از لرزه گیر ها از سایز ۱/۲ اینچ تا سایز ۱۲ اینچ مورد استفاده قرار میگیرد .
انواع لرزه گیر دوجداره جوشی
لرزه گیر آکاردئونی دوجداره جوشی ساده
این نوع از لرزه گیر از اتصالات پر مصرف آکاردئونی است که در خطوط لوله کشی مورد استفاده قرار میگیرد .
لرز
متن آهنگ سالار عقیلی بنام نگار
دوستش میدارم و دردم نمیداند نگار
مبتلایش کن به دردم
ای طبیبا بی شمار
هرچه کردم مهربانی
بی وفایی کرد مرا
او نمیداند چه آورد
بر سرم دیوانه وار
او نمیداند چه آورد
بر سرم دیوانه وار
طاقتم تاب است و گشتم
بی تحمل این زمان
با شکیب و بی صبور
از درد دوری های یار
بیم رسوایی نمانده
آبرویم رفت و رفت
تا شدم انگشت نمای کوی و برزن
ای نگارا عشق من را
از نگاهم بر بخوان
ای طبیبا کو دوای درد
بی درمانِ یار
گر بماند یک نفس از عمر باقی
م
به گزارش ایسنا، ایرج رئیسان مدیر بی مو مدیریت جنگ استانداری سمنان پیش روی کرد: این زمین لرزه۴.۷ ریشتری تاکنون سه گانه پس رعشه داشته که بزرگترین این پس لرزه ها ۴.۱ ریشتر بوده است. وی تکثیر کرد:این زمین لرزش بوسیله ظهر دو زمین لرزه ۳.۸ و ۳.۹ ریشتری که دقایقی پیش دامغان را لرزاند، برای چندمین بار در چند ساعت اخیر مناطقی از شهرستان دامغان را لرزاند. مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان با اشاره بوسیله خصوصیات این زمین لرز خاطرنشان کرد: این زمین
کاش باشم ناله ای، تا گل بدن گوشم کند.
کاش باشم پیرهن، از شوق آغوشم کند.
کاش گردم شمع و سوزم در سر بالین او،
بهر خواب ناز خود ناچار خاموشم کند.
کاش باشم حلق های در بند زلفان نگار،
هر زمان از زدف مشکینی سیه پوشم کند.
کاش باشم جوی آبی در زمین خاطرش،
بهر رفع تشنگی شادم، اگر نوشم کند.
کاش باشم ساقی بزم وصال آن نگار،
تا ز جام وصل خود یک عمر مدهوشم کند.
کاش باشم شعر تر، جوید مرا از دفتری
، هر گه از یاد و هشش یک دم فراموشم کند.
لرزه گیر آکاردئونی یک جداره جوشی آما
لرزه گیر آکاردئونی یک جداره جوشی ، از جمله اتصلات آکاردئونی پر مصرف شرکت صنعتی آما است . این نوع از لرزه گیر ها از سایز ۱/۲ اینچ تا سایز ۱۲ اینچ مورد استفاده قرار میگیرد . از لرزه گیر معمولا برای انقباض و انبساط تحت تاثیر نوسانات دما استفاده می شود .
ویژگی های لرزه گیر آکاردئونی یک جداره جوشی آما
مورد استفاده در خطوط لوله کشی هوا ، مایع
مورد استفاده در پمپ هوا ، فن ها و کمپرسورها
انقباض و انبساط تحت تاثیر نو
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از بیوته  : مرکز لرزه نگاری تبریز اعلام کرد : این زمین لرزه به بزرگی  5.9 (پنج ممیز نه دهم) و کانونش در بخش ترک شهرستان میانه در عمق 2 کیلومتری زمین است.
این زمین لرزه در تبریز و شهرهای اطراف مانند هشترود، مهربان، اسکو بسیار محسوس بود و موجب وحشت مردم آن مناطق شد.هنوز از خسارتهای این زلزله خبری اعلام نشده است.
همچنینین بخوانید:
۵ دستاورد جدید نیروی زمینی ارتش رونمایی شد
جام جهانی والیبال| صعود ۳ پله‌ای ایران در
این روز ها خیلی نگران اوضاع دانشگاهمم . ترم آخری- تابستون آخری - کارآموزی- نتیجه کنکور-پروژه پایانی-ارائه استاد- پاس شدن درسای این ترم -معدل کلم- رشته  و دانشگاهی که قبول میشم... خیلی نگرانم ... یه دعا ی از ته دل بکنید برام این ها همه در سایه گیسوی نگار آخر شه! (استعارس قاعدتا! وگرنه تو این اوضاع نگار کجا بود :) )خلاصه تموم شه و راحت شیم هر چی زود تر از این لیسانس کوفتی و ارشد رو بی مشکل و گیر و گرفت شروع کنیم امسال
کلاسمون تو کلاس هشتم که نه. تو کل مدرسه اول شد. یا یه اختلاف خیلی خفن و فاحش. ما هم همه ذوق مرگ، هر معلمی میومد بهشون میگفتیم اول شدیم و برای خودمون دست می زدیم. :)
قرار بود با عنوان جایزه، برای کلاس نگار یک و سه، که اول و دوم شده بودن، شبی در مدرسه بذارن. جشن موفقیت بود مثلا.
بدلیل رفتن یک پدر پولدار و حامی مدرسه به دفتر مدیر، خبر داده شد که بچه های نگار دو و سه هم، اول اخلاقی هستن و باید بیان.
این درحالیکه که ما هروقت فیزیک و ریاضی داریم اینا دارن
مزایا ومعایب بادبند BRB مزیت­های BRB در مقایسه با قاب­های خمشی یا بادبندی، بصورت زیر می­باشد: BRBها کمانش­های نامطلوب را، بوسیله فراهم کردن استهلاک انرژی بیشتر و پایدارتر در تحریکات ناشی از سطوح لرزه­ای بالا تحت فشار و کشش، حذف می­کنند. BRBها نصب اقتصادی بهتر را، از طریق اتصالات پیچی و پینی به گاست پلیت…
ادامه مطلب
مزایا ومعایب بادبند BRB مزیت­های BRB در مقایسه با قاب­های خمشی یا بادبندی، بصورت زیر می­باشد: BRBها کمانش­های نامطلوب را، بوسیله فراهم کردن استهلاک انرژی بیشتر و پایدارتر در تحریکات ناشی از سطوح لرزه­ای بالا تحت فشار و کشش، حذف می­کنند. BRBها نصب اقتصادی بهتر را، از طریق اتصالات پیچی و پینی به گاست پلیت…
ادامه مطلب
صحنه ی اول _ جاده ی اهواز امیدیه . خودرو 207 با سه سرنشین. زن و شوهر و فرزند یک ساله. 
نگار: حمید ! حالت تهوع دارم ، بزن کنار. 
حمید: چیزی نیست بد ماشین شدی ، یه کم آب خنک بخور خوب میشی .
چند دقیقه بعد ... طاقت نگار طاق شده ، حمید به سمت اورژانس امیدیه میراند. 
صحنه ی دوم _ درمانگاه . اتاق پزشک طرحی . نگار و فرزند یک ساله اش ، دکتر !
نگار: آقای دکتر از یکی دو ساعت پیش توی ماشین حالت تهوع و سرگیجه بهم دست داده . 
دکتر حین نوشتن نسخه ...
نگار: سابقه ی روماتیسم دار
برای دانلود آهنگ اینجا کلیک کنید
نگار محرم دمدیم می

دانلود آهنگ جدید نگار محرم به نام دمدیم می
Nigar Muharrem – Demedim Mi

دانلود آهنگ جدید نگار محرم به نام دمدیم می
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و۳۲۰
آهنگ نگار محرم به نام دمدیم می

.:( دانلود تمامی آهنگ نگار محرم):.

کانال تلگرامی صدف موزیک
https://t.me/sadafmusic_ir
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت صدف موزیک

.:( صفحه اصلی سایت ):.
زمین لرزه های مصنوعی نسبت به زمین لرزه های طبیعی با همان بزرگا، ضعیفتر می باشند
یک مطالعه مشخص نمود که زمین لرزه های مصنوعی، به عنوان یک اثر جانبی حفاری های سطح بالای تکنولوژی برای انرژی، جنبش کمتری را موجب می شوند و به طور کلی 16 مرتبه ضعیفتر از زمین لرزه های طبیعی با همان بزرگا می باشند.
ادامه مطلب
چکیده امروزه در کشورهای لرزه­خیز جهت اتلاف انرژی لرزه­ای وارد بر سازه به استفاده از انواع ابزار مستهلک کننده انرژی توصیه شده است. یکی از این ابزارها، میراگرهای اصطکاکی دورانی می باشد. به دلیل اینکه در آیین نامه­های کنونی مقداری برای ضریب رفتار قاب­های مجهز به این میراگر­ها ارائه نشده، در این پایان­نامه سعی شده…
ادامه مطلب
چکیده امروزه در کشورهای لرزه­خیز جهت اتلاف انرژی لرزه­ای وارد بر سازه به استفاده از انواع ابزار مستهلک کننده انرژی توصیه شده است. یکی از این ابزارها، میراگرهای اصطکاکی دورانی می باشد. به دلیل اینکه در آیین نامه­های کنونی مقداری برای ضریب رفتار قاب­های مجهز به این میراگر­ها ارائه نشده، در این پایان­نامه سعی شده…
ادامه مطلب
لرزه گیر جوشی
برای اینکه بتوانیم لرزش، صدا، شوک ، حرکات انبساطی، حرکات انقباضی در سیستم لوله کشی را حذف کنیم از لرزه گیر استفاده می کنیم. لرزه گیر ها به دو نوع لرزه گیر مهار دار و لرزه گیر بدون مهار در بازار موجود می باشد. این لرزه گیر ها از آلیاژ تمام استیل ساخته می شوند.
اتصالات جوشی تمام استیل ساده بدون مهار می باشد که با جوش به لوله و اتصالات متصل می شود.این نوع اتصالات از مهم ترین لرزه گیر ها در شرکت پلی کاران می باشد. مشخصات فنی این نوع محص
متن آهنگ سینا سرلک بنام بهار

تقویم من با تو پر از عطر بهاربا خنده ی تو سال من تحویل میشهآرامش دنیامو مدیون تو هستمخوشبختیه من با نگات تکمیل میشهبرفایه خونه با حضورت آب میشندخورشید و با عشقت به قلبم هدیه کردیپیش از تو سرما سهم ما از زندگی بودتو با دل بی اعتماد من چه کردینگار نازنین من بهار دلنشین منتو با دلم بگو چه کردیتمام من فدای تو فدای خنده هایه توتو با دلم بگو چه کردینگار نازنین من بهار دلنشین منتو با دلم بگو چه کردیتمام من فدای تو فدای
متن آهنگ تلفات از رستاک
میشه امشب با هم بریم بیرون میشه این قصه رو شروع کنیممیشه به جای آسمون امشب از دل سینما طلوع کنیموقتی تو عکس تار می افتی بغض وقتی صداتو میپوشهتو همیشه هیمشه زیبایی حتی وقتی چراغ خاموشهچشمات چشمه جوشان چشمه نه آب حیاتمن اسیرم اسیر چشماتم تو زمین لرزه ای دلم تلفاتچشمات چشمه جوشان چشمه نه آب حیاتمن اسیرم اسیر چشماتم تو زمین لرزه ای دلم تلفاتبی تو دنیای من تو این روزا یه اتاق نمور سرد و خفسحال و روزم بدون تو مثل حال و روز
زلزله 5.1 ریشتری اردیبهشت تهران
وزیر بهداشت این کشور گفت که در نتیجه وقوع زمین لرزه در اوایل روز یکشنبه ، حداقل 9 نفر در استان وان ترکیه کشته و 37 نفر دیگر زخمی شدند.Fahrettin Koca گفت: نه از مجروحان در وضعیت جدی قرار دارند. پیش از این ، سلیمان سایولو ، وزیر کشور گفته بود که سه نفر از این کشته ها کودکان بوده اند ، و افزود که حدود 1.066 ساختمان فرو ریخته است.Soylu گفت ، سازمان مدیریت حوادث و فاجعه کار نجات را آغاز کرده بود.وی گفت: "تلاش های جستجو و نجات در حال ان
ناموسا ۸ پس لرزه. منم که کلا رو ویبره ام. چرا مری گواهینامه نداره با ماشین بریم بیرون؟ همه بیرونن. حاجی سنجش فردا رو چیکار کنم. قلبم تو دهنمه خوابم نمی بره. اصن من مامانمو میخوام. ری ری اینا تا دم خونمون اومدن ماشینشون پر بود ولی :( آقا گیر ندید امشب هم پست زیاد میذارم هم غر زیاد میزنم. خب مری هم خوابیده :( همه خوابیدن :(  بخواب زن :( اصن برا چی بیداری خب؟ میمیری دیگه مث بقیه. این وسط اون سایت کوفتی لرزه نگاری دانشگاه تهران چرا رگ به رگ شده؟ 
میدونید
اهمیت طراحی سازه

با نگاهی به تاریخچه ۶۰ ساله اخیر ایران و با توجه به بررسی های آماری که در این سال ها انجام شده است می توان به این نتیجه رسید که کشور ایران نیز بر روی کمربندهای زلزله ای قرار گرفته و در صورت عدم رعایت اصول طراحی سازه ، شاهد اتفاقات مرگباری خواهیم بود. در ادامه به سه زمین لرزه ی پرتلفات در ۶۰ سال گذشته اشاره ای می کنیم.

اهمیت طراحی سازه ساختمان

بزرگترین زمین لرزه ای که ایران به خود دید مربوط به
یکی از ویژگی های دیافراگم های صلب(Rigid)، سختی و مقاومت بی نهایت درون صفحه ای آنها می باشد،به همین دلیل با وجود دیافراگم های صلب،تغییر شکل بسیار جزئی تحت بار زمین لرزه در دیافراگم ایجاد می شود.در حالی که دیافراگم های نیمه صلب(Semi-rigid)، با وجود برخورداری از سختی و محکم بودن درون صفحه ای دیافراگم، تغییرات محسوسی تحت بار زمین لرزه در دیافراگم آنها ایجاد می شود.
استفاده کردن از دیافراگم های صلب در اغلب سازه های بتنی محکم که وجود صفحه های بتنی قطور در
29 سال پیش مثل امروز بود که زمین به خودش لرزید و بسیاری از مردم رودبار ومنجیل بی خانمان کرد .
زمین‌لرزه رودبار _منجیل' در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران در پنجشنبه ۳۱ خردادماه ۱۳۶۹ (برابر با ۲۰ ژوئن ۱۹۹۰ در ساعت ۲۱ به وقت گرینویچ) در نزدیکی شهر رودبار و روستاهای تابعه در استان گیلان و شمال شرق استان زنجان بروز نمود و تا شعاع ۱۰۰ کیلومتری از مرکز زمین‌لرزه موجب خسارات جانی و مالی فراوان گردید. ارتعاشات حاصل از امواج لرزه‌ای در استان‌های زن
اهمیت طراحی سازه

با نگاهی به تاریخچه ۶۰ ساله اخیر ایران و با توجه به بررسی های آماری که در این سال ها انجام شده است می توان به این نتیجه رسید که کشور ایران نیز بر روی کمربندهای زلزله ای قرار گرفته و در صورت عدم رعایت اصول طراحی سازه ، شاهد اتفاقات مرگباری خواهیم بود. در ادامه به سه زمین لرزه ی پرتلفات در ۶۰ سال گذشته اشاره ای می کنیم.

بزرگترین زمین لرزه ای که ایران به خود دید مربوط به سال ۱۳۸۲ در بم می باشد که د
متن ترانه محسن بیات به نام نگار محبوب

دله دیوانه ی دیوانه ی دیوانه پسندتا تو را دیده نفهمیده سرش خورد به سنگدر خیالم با تو عاشقی میکردممن نمیدانم باید چه کنم با دل تنگتو بخواهی که یک شهر باشد پی توچه کنم راه بیاید کمی این دل تومن نخواهم که بمانی به اصرار منروز و شب فکر توام من , گفتم که به تومن به دنبال توام و از نگاهت پیداستدنیامی و دل تو فارغ از این دنیاسخیره به چشم تو که چشم تو دریا داردمن بی تو مثل مجنون بی لیلاسمن به دنبال توام و از نگاهت پ
روشی نو برای سن سنجی زمین لرزه­ های قدیمی و خرد شدگی سنگها
محدود کردن تاریخچه زمین لرزه ­های ایجاد شده با خردشدگی پی سنگ برای پیشبینی فعالیت لرزه ­ای و برآورد تکتونیک صفحه ای اهمیت دارد. در مطالعه ای نو که در Nature Journal Scientific Reports منتشر شده است، روشی ریزمقیاس جدید برای تعیین سن بلورهای رشد یافته در خلال فعالیت تکرار شده شکستگیهای طبیعی سنگ در طول بیش از میلیونها سال ارائه شده است.
ادامه مطلب
این پاورپوینت در 18 اسلاید به شکل منحصر به فرد و زیبا طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از خطر تاسیسات مهم، لرزه های تهران،سطح آب های زیر زمینی و زلزله تهران،گسل اصلی زلزله، پیش لرزه و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد تاریخچه زلزله تهران در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید.

جهت دانلود فایل کلیک کنید
اهمیت طراحی سازه

اهمیت طراحی سازه ساختمان

بزرگترین زمین لرزه ای که ایران به خود دید مربوط به
فضای مجازی پر شده از این تیتر: فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان به دنیا آمد
بعدشم ریز زیرش نوشت که اسمش گذاشتن نوردخت
از هر ده تا کامنتم یکی گفته چه اسم قشنگی نه تای دیگه به الفاظ مختلف گاهی محترمانه و اغلب با توهین هر چی فحش و نارواست حواله رامبد و نگار کردند
واقعا چرا انقدر بی شعوریم؟ نه واقعا چرا انقدر بی شعوریم؟
مامان بابای نگار کانادا هستند، موقعیت به دنیا آوردن بچه اش توی کشوری بهتر از ایران رو داشتند. بعدا که بچه بزرگ بشه همین( کانادا ب
زمین لرزه بوئین زهرا نیز با شدت 2/7 ریشتر و 10000 کشته در سال 1341 به وقوع پیوست.در سال 1347 نیز زمین لرزه ای به بزرگی 4/7 ریشتر دشت بیاض را لرزاند که منجر به کشته شدن 10500 نفر و تخریب 61 روستا شد.1351 منطقه قیر با زمین لرزه 9/6 ریشتری لرزید و 4000 نفر را به کام مرگ برد.1356 خورگو با 7 ریشتر لرزید که در آن 128 نفر کشته شدند.زلزله طبس با شدت 7/7 ریشتر در سال 1357، 19600 کشته و تخریب 16 روستا را به دنبال داشت.
در سال 1358 هم قائن با شدت 1/7 ریشتر لرزید که در اثر آن 130 نفر جان باختند.1360

امروز مقارن است با روز گشت صدور فرمان مشروطیت.به واسطه جنبش مشروطیت،نهضتی در عرصه خبر و خبرنگاری و روزنامه و روزنامه نگاری به پا شد که در سپهر سیاسی ایران زمین بی سابقه بود.
اما محمدعلی شاه قاجار طی دو سه سالی که بر تخت شاهی نشست به واسطه ی ضدیتی که با جریان مشروطه خواهی داشت، آن چنان کشتاری از جماعت خبرنگار و روزنامه نگار فعال آن دوران به راه انداخت که باز در آسمان سیاسی ایران کم سابقه بود.
یاد و خاطر شهدای خبرنگار و روزنامه نگار سرزمین مان
پشت دانشکده یه مغازه لوازم تحریری و کپی و پرینت هست که هرکس تا الان یک بار گذرش به دانشکده افتاده باشه میشناسدش ، امروز رفتم که جزوه آز باکتری رو بگیرم نگار و دار و دسته اش که ورودی ۹۶ ان اونجا بودن داشتن جزوه ها رو بالا پایین میکردن جزوه باکتری رو گرفتم بعدش گفتم بهشون شما واسه تئوری باکتری چی میخونین ؟ که نگار با یه من من و حالت خاصی گفت ام چیزه بچه ها جزوه نوشتن گفتم آهاان خودتون نوشتین ؟ گفت آره گفتم باشه هیچی پس در حالی که خیلی عصبانی و نار
سعدینی، سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه تیم های ارزیاب برای بررسی خسارت به محل اعزام شده اند، تصریح کرد: تاکنون خسارتی گزارش نشده است.
دکتر فاطمه نوروزیان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در این خصوص به ایسنا، گفت: تیم های ارزیاب اورژانس به محل مورد نظر در لافت اعزام و به بیمارستان قشم و بندرخمیر و اورژانس آماده باش اعلام شده است.
تیم های ارزیاب به منطقه اعزام شدند
مدیرعامل جمعیت
ترجیع‌بندی شیرین از شاعر جوان یزدی ندوشنی؛ محمد نظری ندوشن:دائم از غصه می‌زنم بر سرزندگی مشکل است بی‌دلبردوستانم پدر شدند ولیبنده هستم هنوز بی‌همسرپیرمردی مجردم، که همهمی‌دهندم نشان به یکدیگروای بر من، خروس با مرغ استشده‌ام از خروس هم کمترنه جگر دارم و نه دندانیبس‌ که دندان گذاشتم به جگرگرچه در بین جمع خاموشمدارم آتش به زیر خاکسترگفت یک بچه‌ی دبستانی:«میم مثل چه؟» گفتمش: محضربا تو از راز خویش می‌گویمگرچه آن‌را نمی‌کنی باور:همه را
نکند این همه که دوستتدارم را ، بابت عذاب وجدان داشته باشم؟
نکند حس میکنم جایی برایت کم گذاشته ام که حالا میخواهم توی هر نفسی که میکشی یقین بداری عاشقت هستم؟
نکند کسی جایی برایت کم گذاشته و حالا داریم زور میزنیم جای خالی چیزی را پر کنیم نگار؟
عاشقانه دوستت دارم نگار. نه. نقل هیچکدام از این حرف ها به تنهایی نیست. همه شان درست، کمت گذاشته ام و کمت گذاشته اند. ولی تو تنها چیزی هستی که در این جزیره متروک برایم مانده. دارم میسازم. دارم بالای درخت ها خ
دانلود آهنگ علی ابراهیمی دینامیت
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * دینامیت * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , علی ابراهیمی باشید.
دانلود آهنگ علی ابراهیمی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Ali Ebrahimi called Dinamit With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ علی ابراهیمی به نام دینامیت
آخ برم قربون چشماتمن فدایه دور سرتمن حواسم بهتههیچکی نیاد دور ورتمیگی لطفا به کسی نگو دلت گیر منهاخ بمیرم واسه

ان شاءالله را که می نویسی صدایی- که مطمئنی از شیطان است- می گوید حالا تو می نویسی ان شاءالله وگرنه تا فردا ساعت چهار و نیم چه اتفاقی با این سرعت می خواهد رخ دهد که دیدار شما را بهم بزند؟؟؟... صبح بیدار می شوی و شادمانه در پی آماده شدن برای قرار عصر هستی ...دو ساعت قبل از چهار و نیم لرزه ای وحشتناک بر وجودت میفتد و تا حدی ادامه پیدا می کند که حتی توان دادن پیام برای بهم زدن دیدار را هم نداری و دست به دامان همسر می شوی برای تماس با مخاطب منتظر...
و ای
فروش فایل آماده ی پروژه ی بهسازی لرزه ای به همراه فایل های Etabs , SAP ,SAFE به همراه گزارش مفصل از روند انجام انجام پروژه

بهسازی سازه ی فولادی و بتنی بر اساس نشریه 360 و ASCE41-13

هزینه: 350هزار تومان

برای سفارش می توانید به شماره: ۰۹۳۸۲۹۰۴۸۰۰ پیامک دهید یا در تلگرام پیغام ارسال کنید.
برگرفته شده از civil.blog.ir
ترجیع‌بندی شیرین از شاعر جوان یزدی ندوشنی؛ محمد نظری ندوشن:
دائم از غصه می‌زنم بر سرزندگی مشکل است بی‌دلبردوستانم پدر شدند ولیبنده هستم هنوز بی‌همسرپیرمردی مجردم، که همهمی‌دهندم نشان به یکدیگروای بر من، خروس با مرغ استشده‌ام از خروس هم کمترنه جگر دارم و نه دندانیبس‌ که دندان گذاشتم به جگرگرچه در بین جمع خاموشمدارم آتش به زیر خاکسترگفت یک بچه‌ی دبستانی:«میم مثل چه؟» گفتمش: محضربا تو از راز خویش می‌گویمگرچه آن‌را نمی‌کنی باور:همه ر
فعالیتهای شبکه شتابنگاری در ٣١ سال گذشته

اولین دست گاه های شتابن گار در دهه ٣٠ م یلادی طراحی شد و ا ولین شتابنگاشت دن یا در زم ین لرزه ١٩٣٣لانگ بیچ کالیفرنیا ثبت گردید . حدود ٤٠ سال بعد با تاس یس شبکه شتابنگاری ایران اول ین شتابنگاشت در تاریخ٠ در ایستگاه /٠١٧ g ١٩٧٣ ، ساعت ٠٠:٢:٤ ) با بیشینه شتابی برابر با /٢/ ١٣٥٢ خورشیدی ( زمین لرزه ٢٤ /١٢/٥جهرم ب ه ثبت رسید. تا سال ١٣٧٢ شبکه شتابنگاری ایران دارای ٢٧٦ دستگاه شتابنگار آنالوگ بود و در مرح

ان شاءالله را که می نویسی صدایی- که مطمئنی از شیطان است- می گوید حالا تو می نویسی ان شاءالله وگرنه تا فردا ساعت چهار و نیم چه اتفاقی با این سرعت می خواهد رخ دهد که دیدار شما را بهم بزند؟؟؟... صبح بیدار می شوی و شادمانه در پی آماده شدن برای قرار عصر هستی ...دو ساعت قبل از چهار و نیم لرزه ای وحشتناک بر وجودت میفتد و تا حدی ادامه پیدا می کند که حتی توان داد

شورای فرهنگی نگار مهر( مجمع خیرین فرهنگ فاطمی) درراستای ترویج فرهنگ انفاق وایثار و همچنین توجه ویژه به مباحث فرهنگی وحمایتی ؛ فعالیت خود را آغاز نموده استاین شورا باحضورجوانان علاقمند ودرراستای محرومیت زدایی فرهنگی تلاش می نمایدشورا باجمع آوری کتاب های ویژه کودکان و نوجوانان ؛ اقدام به طبقه بندی وارسال آن به مناطق محروم وکمتربهره مند در قالب کتابخانه های تخصصی کودک و نوجوان می نمایددرمرحله اول گروههای هدف شامل دانش آموزان دوره ابتد
بخش هایی از زمین همیشه در حال حرکت هستند باور کردنش مشکل است ولی این واقعیت وجود دارد این حرکت ها به قدری آرام و کند هستند که معمولا متوجه نمی شویم درست مثل رشد ناخن ها که به کندی انجام می گیرد وبه همین دلیل هم ماآن را احساس نمی کنیم .زمانی که سرعت وحرکت های زمین شدت گیرد،ممکن است زمین لرزه به وجودآید و ساختمانها را خراب کند .
معمولاپس از هر زمین لرزه اصلی لرزه های ثانوی روی می دهد که پس لرزه نام دارد.
هر زمین لرزه یک کانون دارد که نقطه شروع آن ا
فیش‌نگار: قالبش که معمولیه، صرفا فقط چیزی رو انتخاب کرده که ساده باشه، صرفا فیش‌نگار تفکراتش مذهبیه، ولی خب آدم بسته‌ای نیست، صرفا به دنبال اینه که بتونه تفکراتش رو توی این مبحث رشد بده، از همین‌رو وبلاگش کامنت‌محوره، یعنی یک بحثی رو باز می‌کنه و اجازه می‌ده بقیه نظر بدن و اون نظرات رو به چالش می‌کشه، یعنی اگر بخوام تفکرات رو سه قسمت کنم، مذهبی، بی‌طرف، فلسفی، توی دسته‌ی مذهبی قرارش می‌دم، افرادی هم که مشارکت می‌کنن توی همون حیطه ه
دیشب بالاخره بعد از هزاران سال برنامه ریزی ناموفق، تونستیم واسه نیلوفر تولد بگیریم. یک ماه زودتر. با تمام گندکاریا و لو دادنا و همه چی. خوب بود خوش گذشت. رفتیم کافه گیم و کلی بردگیم بازی کردیم. اگه لوس بازیای امیر و غرزدنای الناز بابت برنامه ریزی بد و اکوارد بودن دانیال و اخمو بودن رضا و اشفتگی مهتاب و غم مفرط نگار ناشی از اینکه تولدش نیست رو نادیده بگیریم، میشه گفت بله موفقیت امیز بود و روحمون تازه شد. قبل تولد از نگار پرسیدم مطمئنی مهدی نمیا
نه. من ناامیدی ام را دوستدارم نگار. بابا میگوید درست میشه و من میترسم! من از امیدواهی میترسم نگار. اخرین کسی که یک بامداد داشت در مورد درست شدن اوضاع باهام حرف میزد، یکهو خودش همه چیز را خراب تر کرد! 
من خودم هم فکر نمیکردم به اینجا برسم نگار. از خدا که ناامید بودم. ولی فکر نمیکردم ناامید شوم از رویای انسان. ناامید شوم از تلاش انسان. ناامید شوم از زجر انسان. ناامید شدم نگار. من باختم. بد باختم. حالا مثل ماده سگی که همه توله هایش مرده دنیا امده باش
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
نگار محرم کادریم یارالی
دانلود آهنگ ترکی نگار محرم به نام کادریم یارالی
Nigar Muharrem – Kaderim Yarali
دانلود آهنگ ترکی نگار محرم به نام کادریم یارالی
دانلود آهنگ با دو کیت ۱۲۸ و ۳۲۰
دانلود آهنگ نگار محرم به نام کادریم یارالی

.:( دانلود تمامی آهنگ نگار محرم ):.

کانال تلگرامی مدیس موزیک
https://t.me/medismusic
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت مدیس موزیک

ژاپنی‌ها چرا موفق هستند؟ زمین لرزه و سونامی ترسناک ژاپن شوک بزرگی برای تمام جهان بودو شاید تا ماه‌ها اسم این کشور زیبا تداعی کننده‌ی سیل و خرابی باشد.اما در جریان آسیب‌هایی که از زمین لرزه و سونامی ژاپن دامنگیر مردمش شد ژاپنی‌ها با شیوه‌های رفتاری مثبت درس‌هایی رابه همگان آموختند که بازگو نمودن ان‌ها نقطه عطفی خواهد بود بر ترویج گزینه‌های مثبت این فرهنگ ارزشمند و قابل تحسین …
ادامه مطلب
عنوان: عشق لرزه

نویسنده: اریک امانوئل اشمیت 

مترجم: شهلا حائری 

ناشر: قطره

---------------------------------------

عنوان اصلی کتاب تکتونیک است با ترجمه تحت اللفظی "زمین ساخت
شناسی احساسی" که مترجم آن را عشق لرزه ترجمه کرده. همانطور که زلزله در اثر
حابجایی لایه های درون زمین ایجاد می شود. اشمیت هم این استعاره زیبا را به کار
برده و عشق را هم مانند زمین لرزه تشبیه کرده که با جابجایی لایه های احساسی و
درونی انسانها باعث دگرگونی رفتاری و گاه فاجعه می شود. فاجعه ها
نگار محرم سوس کالبیم
دانلود آهنگ ترکی نگار محرم به نام سوس کالبیم
Nigar Muharrem – Sus Kalbim
دانلود آهنگ ترکی نگار محرم به نام سوس کالبیم
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰
متن آهنگ ترکی نگار محرم به نام سوس کالبیم

.:( دانلود تمامی آهنگ های کنعان مهراب زاده ):.

کانال تلگرامی مشگین موزیک
https://t.me/meshginmusic
دانلود آهنگ جدید تورکی از سایت مشگین موزیک

دستور کار شرکت قالا
دستورالعمل ارزیابی شرکت قالا و به سازی لرزه ای ساختمان های بتنی متداول موجود 
دستورالعمل ارزیابی و به سازی لرزه ای ساختمان های آجری متداول موجود 
ضوابط و معیارهای طراحی فضاهای آموزشی مراکز آموزشی کودکان با نیازهای ویژه 
نرخ عوامل موثر در فهرست های بهای واحد پایه سال 1398
ﺿﻮاﺑﻂ ﻓﻨ ﺣﻔﺎﻇتی از ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ﻫﺎ در ﺑﺮاﺑﺮ ﻧﻔﻮذ ﺎز 
آیین نامه های اجرایی برای ارزش گذاری دارایی های نامشهود در طرح های سرمایه گذاری شرکت قال
دانلود رایگان فیلم سینمایی هزارتوفیلم سینمایی هزارتو با سه کیفیت عالی برای دانلود قرار داده شده است.
زندگی یک هزارتوی پیچیده است… همه آدم‌ها دنبال راهی برای فرار هستند اما فقط یک مسیر خروج وجود دارد و تا موقعی که به مرکزش نرسی متوجهش نمی‌شوی…
بازیگران:شهاب حسینی (امیرعلی)، پژمان جمشیدی (نریمان)، ساره بیات (نگار)، غزال نظر (بیتا)، علیرضا ثانی‌فر (مأمور پلیس)، شیرین یزدان‌بخش (همسایه بیتا)، فریبا جدی‌کار (مامان فری)، مریم معصومی (همدست نری
همینکه عشق باشد...آن هم در حوالی قلب تو...

همینکه آسمانی ترین نگاه در چشمان خیس تو موج بزند...
همینکه گرمای احساس در دستان در هم گره شده مان شناورباشد...
در این سردترین روزهای زمستان گرمای بهار میهمان دل من است...
مهربانم
تکرار شو هر روز در لحظه های بی رمقم تا مرا عاشقانه تر رقم بزنی...
گاهی سخت است مرد بودن برای قلبی که زنانه میزند...
اما ستاره من همچون ماه در تاریکی شب هایم می درخشد و همین را برای دنیای من بس است....

امروزعاشق تر از همیش
بچه  ها  قراره پنج شنبه بِرن کافه ، همون کافه که بعد از مدتها  شد محل جمع شدن دوستای دوران مدرسه  ، منم برنامه ریزی داشتم که بِرم ، دلم تنگ شده واسه همشون ،  واسه شیطنت های  راضیه ،واسه حرص خوردنای نگار  ،دوست داشتم نرگس را که  داره مادر میشه و بارداره ببینم ...
اما ساعت امتحانم  بعدظهره و بعید میدونم برسم ...
اگه امتحانم صبح بود همه چی اوکی بود واسه رفتنم، اَه!
همه هستن ، حتی راضیه   و مژگان که تهران زندگی میکنن، مریم با دختر چند ماهش میخواد بی
دانلود آهنگ ترکی نگار محرم به نام یالنزلار شهری
نگار محرم – یالنزلار شهری
Download New Music Nigar Müharrəm – Yalnızlar Şəhəri

دانلود آهنگ ترکی نگار محرم به نام یالنزلار شهری
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و۳۲۰
دانلود آهنگ در ادامه مطلب
ادامه مطلب
دانشجو باید بعد از نوشتن پایان نامه، در جلسه‌ای با حضور استاد راهنما و اساتید داور از پایان نامه دفاع کند. دفاع از پایان نامه برای هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی صرف نظر از رشته و دانشگاه، یک تجربه پر از استرس است. دانشجو باید در جلسه دفاع که تقریبا نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد، یافته‌های پایان نامه و اهمیت آن را توضیح و ارائه دهد.
با توجه به محدودیت زمانی باید مطالب و نتایج مهم پایان نامه به صورت تیتروار و خلاصه در اسلایدهای از قبل آماده شده

بخش نامه ی عملکرد مهندسی عمران

روش راهنمای انجام عملیات صحرایی مطالعات زه کشی_ضابطه های فنی شماره 745قابلیت کنترل مصالح ساختمانی در برابر آتشضریب متوسط افزایش وزنیدستورالعمل انعقاد پیمان اجرای کارهای ساختمانی به صورت سرجمعشاخص های قطعی دوره های سه ماهه سوم و چهارم سال 1395نرخ فولاد و سیمان مربوط به نیمه دوم سال 1395دستورالعمل ارزیابی و بهسازی لرزه ای اجزای غیر سازه ای ساختمان ها- ضابطه شماره 743دستورالعمل ارزیابی و بهسازی لرزه ای ساختما
پروژه بهسازی لرزه ای
در این پروژه یک ساختمان فولادی 5 طبقه با سیستم قاب خمشی در جهت x و قاب مهاربندی شده با بادبند ضربدری در جهت y و با کاربری مسکونی با استفاده از ویرایش 3 آیین نامه 2800 در شهر تهران ساخته شده است. کارفرما پس از گذشت چند سال از پایان ساخت ساختمان تصمیم به کنترل ضوابط طبق ...
دریافت فایل
زمین لرزه ۴.۳ ریشتری قطور خوی در استان آذربایجان‌غربی را لرزاند.
این زمین‌لرزه در ساعت ۲ و ۳۷ دقیقه در عمق ۱۰ کیلومتری سطح زمین به وقوع پیوست.
چهارم اسفندماه امسال زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۷ ریشتر در همین منطقه در عمق ۷ کیلومتری زمین و در ۱۸ کیلومتری قطور، ۳۰ کیلومتری خوی و ۳۴ کیلومتری سلماس رخ داد.

وقت بخیر 
با تشکر از اینکه به پیج جدید سرابله اومدین ،راستش برای نوشتن مطلب اولین پست نمیدونستم چی بنویسم ،و داشتم توی ذهنم دنبال جمله و کلمه میگشتم که یکدفعه صدای انفجار مهیب همراه با زمین لرزه توجه ام رو جلب کرد، این صداهای انفجار همراه با زمین لرزه در سرابله دیگه به دغدغه اصلی شهروندان سرابله شده ، و میشه گفت تمام کانال های تلگرامی و دیگر گروه های فضای مجازی هرکدام به نحوی این بحث را نقد میکنند، بازار شایعات مختلف هم که طبق معمول گرم شده
حالا هرکی بهم میرسه محکم میپرسه پشیمونی؟ فقط میگم نه. نمیگم چرا(چون نمی‌فهمن)...
که یارم اونقدر یاره که اگه صد نفر دیگه مثل ترامپ و حسن روحانی هم دشمنم باشن، ترس و لرزی ندارم. دل من دیگه فقط وقتی می‌لرزه که از یارم دور باشم. همین و بس. 

«بسم رب الشهداء و الصدیقین»
عند ربهم یرزقون، پاداش شهید؛ شهادت سردار قاسم سلیمانی بزرگ مرد دفاع از اسلام و تربیت شده در مکتب امام خمینی را که نام و حضورش لرزه بود بر تمامی استکبار و استبداد و مصداق دشمن ستمگر باش و یاور مظلوم را بر همه آزادیخواهان و عدالت جویان حق طلب تسلیت عرض می نمایم. شهید قاسم سلیمانی مصداق دشمن ستمگر باش و یاور مظلوم بود، روحش به بلندای نام لرزه اندازش بر مستبدان و مستکبران، شایسته تمام عیار عند ربهم یرزقون شد.

اعضا
از کتاب مستور یاد گرفتم بشینم و نامحسوس به دنیای مردم وارد بشم. توی  «سه گزارش کوتاه از نوید و نگار»ش نگار می‌ره تو فرودگاه و روی صندلی‌ها می‌شینه و دنیا براش توی سبزی‌ها و دلتنگی‌های خانم‌هایی که اونجا نشستن جریان پیدا می‌کنه. رفتم توی صحن نشستم و زیاد، خیلی زیاد گریه کردم. برای زوجی که پشتم نشسته بودن و شبیه داداشم اینا بودن. گریه کردم و فکر کردم چه‌طور دنیا انقدر تکراری و کوچیکه؟
یاد یکی از پست‌های سارا می‌افتم که نوشته بود ترجیح می
از کتاب مستور یاد گرفتم بشینم و نامحسوس به دنیای مردم وارد بشم. توی  «۵گزارش کوتاه از نوید و نگار»ش نگار می‌ره تو فرودگاه و روی صندلی‌ها می‌شینه و دنیا براش توی سبزی‌ها و دلتنگی‌های خانم‌هایی که اونجا نشستن جریان پیدا می‌کنه. رفتم توی صحن نشستم و زیاد، خیلی زیاد گریه کردم. برای زوجی که پشتم نشسته بودن و شبیه داداشم اینا بودن. گریه کردم و فکر کردم چه‌طور دنیا انقدر تکراری و کوچیکه؟
یاد یکی از پست‌های سارا می‌افتم که نوشته بود ترجیح می‌
متن آهنگ عمو عباس از سید مجید بنی فاطمه
عمو عباس بی تو!…! قلب حرم می گیره
عمو عباس بی تو بابا تنها می میره
عمو عباس علمت !…! کو عموی خوبم
عمو عباس تو نرو تا که پا نکوبم
عمو عباس بی !…! تو قلب حرم می گیره
عمو عباس بی تو !…! هر لحظه دل می لرزه
بی تو هرشب هوای خیمه ها چه سرده
دانلود مداحی عمو عباس از مجید بنی فاطمه
عمو عباس بی تو!…! قلب حرم می گیره
عمو عباس علمت !…! کو عموی خوبم
عمو عباس تو
وقت بخیر 
با تشکر از اینکه به پیج جدید سرابله اومدین ،راستش برای نوشتن مطلب اولین پست نمیدونستم چی بنویسم ،و داشتم توی ذهنم دنبال جمله و کلمه میگشتم که یکدفعه صدای انفجار مهیب همراه با زمین لرزه توجه ام رو جلب کرد، این صداهای انفجار همراه با زمین لرزه در سرابله دیگه به دغدغه اصلی شهروندان سرابله شده ، و میشه گفت تمام کانال های تلگرامی و دیگر گروه های فضای مجازی هرکدام به نحوی این بحث را نقد میکنند، بازار شایعات مختلف هم که طبق معمول گرم شده

توجه
این کتاب ویژه استفاده اعضای محترم طرح حمایتی؛ فرهنگی نگار مهر( اهدا و انفاق) گردیده است
۱_درخواست عضویت
ارسال پیامکی مشخصات ( نام و نام خانوادگی؛ تلفن تماس وتلفن همراه) به شماره۰۹۳۰۳۵۷۵۰۲۵ _ جهت درخواست عضویت ودریافت کدعضویت۲_مدت زمان در اختیار داشتن یک جلد کتاب حداکثر سی روز است که قابل تمدید می باشد۳_درخواست تمدید مدت زمان در اختیار داشتن کتاب ؛  با ارسال پیامکی درخواست تمدید ( کدعضویت وکدشناسایی کتاب موردنظر) امکان پذیراست۴_لطفاپ
به کسی که از مرکز مشاوره‌ی دانشگاه در حالی که قرمز شده و زیر لب فحش میده، میاد بیرون لبخند نزنین. چرا که برای یک گاو وحشی حکم پرچم قرمز تکون دادن داره.
پ.ن خوشحالم که امروز نگار بود و غرای منو گوش کرد. اگه نبود منفجر شده بودم :(
وسط بل بشو روزگارم برام عجیب است که پس پدرم کجاست؟ و همیشه بوده اند ادم های کثافتی که نشسته اند زیرپایش و گفته اند: اولاد به چه دردت میخورد؟ ولشان کن! 
ادم های عوضی همیشه بوده اند نگار و من بغضم گرفته. چه قدر زندگی بی رحم است. با من یکی که تا سر حد مرگ! 
دستورالعمل بهسازی لرزه ای( ساختمان های بنایی غیر مسلح)
دستورالعمل بهسازی لرزه ای

دسته بندی
عمران و نقشه کشی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
3897 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
205

دستورالعمل بهسازی لرزه ای
مقاوم سازی ساختمانهای فلزی با استفاده از دیوار برشی فولادی نویسندگان دکتر مرتضی زاهدی و مرضیه مهتاب :در این مقاله با مقاوم سازی یک سازه ده طبقه با قاب خمشی ضعیف به دو روش ، مقایسه ای بین دو سیستم باربر جانبی دیوار برشی فولادی و مهاربند ضربدری
ترجمه مقاله زمین لرزه ی 26 دسامبر ،2006 بم (ایران) بازدید مقدماتی با استفاده از داده های دریافت شده از راه دور و سیستم VIEWS (به تصویر کشیدن اثرات ز
دید کلی : ترجمه مقاله زمین لرزه ی 26 دسامبر ،2006 بم (ایران) بازدید مقدماتی با استفاده از داده های دریافت شده از راه دور و سیستم VIEWS (به تصویر کشیدن اثرات زمین لرزه ها با تصاویر ماهواره ای) در 6 صفحه فارسی ورد قابل ویرایش با فرمت doc به همراه اصل مقاله انگلیسی

توضیحات کامل :
ترجمه مقاله زمین لرزه ی 26 دسامبر ،200
بحث امروز من و نگار و من و الهه و من و رقیه در باب رابطه‌ی جنسی با شریک به جایی نرسید. فقط سردرگم‌تر شدیم. نمی‌دونیم که چرا نباید بهترین سال‌های زندگیمون رو به لذت بردن بگذرونیم. برای کسی که معلوم نیست چقدر وقت بعد سرشو از یه سری مناطقی بکشه بیرون و بیاد توی پاکدامن رو «بگیره»! 
دانلود اپلیکیشن سامانه رمزنگار بانک ملت برای اندروید
سایت لیموناپ قصد دارد تا روش های دریافت رمز دوم پویا توسط مشتریان بانک ملت را به ساده ترین شکل برای شما کاربران عزیز بیان کند. مشتریان بانک ملت که دارای گوشی های هوشمند هستند می توانند از طریق سامانه رمز نگار به فعال کردن رمز دوم پویای خود اقدام کنند.
همچنین کاربرانی که گوشی هوشمند ندارند می توانند در سامانه “هریم” که توسط بانک مرکزی راه اندازی می شود ثبت نام و از خدمات رمز دوم استفاده ک
و باز هم زلزله
چشمتون روز بد نبینه
داشتم خواب زلزله میدیدم ، خواب که تموم شد بیدار شدم
یهو‌ زمین هوس رقص بندری به سرش زد
قشنگ ده ثانیه لرزید
تاره مایی که تو یه شهر دیگه هستیم زیاد احساس نکردیم این بود
بیچاره مردم میانه ، یاد اون روزایی افتادم که خود اهر زلزله اومده بود
یاد آوارگی هامون ، دوری از خونه
ولی حداقلش این بود که میدونستیم یه سرپناه داریم
و بعد یک هفته آوارگی تصمیم گرفتیم بریم خونه
بیچاره اونایی که خونشون رو از دست داده بودن
مخصوصا
هوش مصنوعی زلزله را پیش بینی می کند

پس از تست موفقیت آمیز برنامه هوش مصنوعی زلزله ، در آزمایشگاه، از الگوریتم یادگیری ماشین برای
زلزلــه هایــی در شمـــال غربــی اقیانوس آرام استفاده شد. در ماه مه سال گذشته پس از سیزده ماه سکوت
زمیــن های واشنگتـــن این شهــر به ارزه در آمـــد. این رمین لرزه در عمق بیست مایلی کوه های المپیک
به وقوع پیوســـت و تـــا جزایر ونکور ادامه پیـــدا کــرد. سپس دوباره به مرز های ایلات متحده بازگشت.
به گفته کارشناس
و باز هم زلزله
چشمتون روز بد نبینه
قشنگ ده ثانیه لرزید
تازه مایی که تو یه شهر دیگه هستیم زیاد احساس نکردیم این بود
مخصوصا
دستور کار شرکت قالا
دستورالعمل ارزیابی شرکت قالا و به سازی لرزه ای ساختمان های بتنی متداول موجود 
دستورالعمل ارزیابی و به سازی لرزه ای ساختمان های آجری متداول موجود 
ضوابط و معیارهای طراحی فضاهای آموزشی مراکز آموزشی کودکان با نیازهای ویژه 
نرخ عوامل موثر در فهرست های بهای واحد پایه سال 1398
ﺿﻮاﺑﻂ ﻓﻨ ﺣﻔﺎﻇتی از ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ﻫﺎ در ﺑﺮاﺑﺮ ﻧﻔﻮذ ﺎز 
آیین نامه های اجرایی برای ارزش گذاری دارایی های نامشهود در طرح های سرمایه گذاری شرکت قال
و باز هم زلزله
چشمتون روز بد نبینه
قشنگ ده ثانیه لرزید
تازه مایی که تو یه شهر دیگه هستیم زیاد احساس نکردیم این بود
مخصوصا
به همه گفتم حالم خوبه هیچیم نیست خیلی هم خوشحالم. هرقدرم بخوام گریه کنم و نگار باشه که بغلم کنه مهم نیست. این قضیه بین من و خودمه. من باید با کمک خودم فقط تمومش کنم. هیچکس نمیتونه کمکی کنه. از الان به بعد قرار نیست کسی حس درونی منو بدونه. سخته. ولی میتونم. نقطه.
وقت بخیر 
دریافتحجم: 28.6 مگابایتتوضیحات: فیلم تدریس مجازی جلسه دوم تفسیر موضوعی قرآندریافتحجم: 5.19 مگابایتتوضیحات: پرده نگار جلسه دوم تفسیر موضوعی قرآن
بنام خدا
با سلام
نظر به تعطیلی دانشگاهها بدلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا جلسه دوم مجازی درس تفسیر موضوعی قرآن کریم بصورت فیلم تدریس و پرده نگار آن در قالب دو فایل جهت استفاده دانشجویان عزیز تقدیم می گردد.
طی یادداشتی انتقادی؛ جوکار روزنامه‌نگار و نویسنده شاهین‌شهری به استقبال حمید فرهنگ شهردار جدید رفت.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، مصطفی جوکار روزنامه‌نگار، نویسنده و کارمند سابق شهرداری شاهین‌شهر طی یادداشتی انتقادی و به‌صورت صوت به استقبال حمید فرهنگ شهردار جدید این شهر رفت.
پخش‌کننده صوت

03:01

10:03

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید. 
انتهای پیام/ج
منم ای نگار و چشمی که در انتظار رویت
همه شب نخفت مسکین و بخفت مرغ و ماهی
و گر این شب درازم بکشد در آرزویت
نه عجب که زنده گردم به نسیم صبحگاهی

باران تو رو خدا هر جا هستی بیا فقط به من بگو. من از صبح تا حالا دارم می میرم از نگرانی.♥️♥️♥️♥️

حرفِ آخر..یک دعا، یک آرزو، یک خواسته…!
دوست دارَم خوب باشی، خوب باشد حالِ تو…!
زیر پتو می لرزهیه نی نی کوچولومیگه میاد سراغمشبا یدونه لو لو
نی نی چرا میترسی؟تاریکی ترس ندارهببین برات آسمونستاره رو میاره
ماه قشنگو ببیندورش پر از ستاره سنی نی نازنینملو لو وجود نداره
اتاق تو همینهکه توی روز می بینیتاریکی ترس ندارهنترس از لو لو نی نی
شب دوست ما بچه هاستنی نی لا لا کن راحتتو شب به این قشنگیباید کرد استراحت
انتشار پنجمین ویژه برنامه نگار، به مناسبت سالگرد شهادت شهید باکری در KHAMENEI.IR / در این برنامه، صوت مکالمه بیسیم شهید باکری دقایقی قبل از شهادت برای اولین بار پس از ۳۵ سال منتشر شد/ هم اکنون از شبکه ۳ سیما و صفحه اینستاگرام khamenei_ir
فردا می خواهیم برویم سیزده بدر؟
خبرنگار شبکه خبر : شهر پلدختر دچار ابگرفتگی شدید شده و مردم به کمک نیازمندند .
فردا می خواهیم برویم سیزده 
خبر نگار شبکه خبر : هموطنان عزیز شدت ابگرفتگی به حدی است که مردم خانه خود را رها کرده و به مناطق بلند تر رفته اند
فردا می خواهیم برویم
خبرنگار شبکه خبر : بعضی از هموطنانمان در سیلاب گرفتار شده اندو به بالا پشت بام ها رفته اند.
فردا می خواهیم 
خبر نگار شبکه خبر : جناب استاندار با توجه به اخباری که رسیده است که
عسگری در پاسخ به این سوال که آیا تاسیسات گازی در این مناطق دچار خسارت و آسیب شده‌اند، گفت: خوشبختانه در بخش گاز با مشکلی مواجه نشده‌ایم و در تک روستای مذکور نیز پس از آواربرداری و رفع مشکلات موجود گاز رسانی از سر گرفته خواهد شد.
 سخنگوی شرکت ملی گاز ایران گفت: در حال حاضر مشکلی در بخش گازرسانی در مناطق زلزله زده نداریم و تنها در یک روستا گاز قطع است که آن هم پس از نرمال شدن شرایط روستا گاز این منطقه نیز وصل خواهد شد.محمد عسگری در گفت‌وگو با ای
هو/دچار - به زعم بنده - بیش از آن که فیلسوف، باهوش و حتی بلاگر و فیش نگار باشد، یک آدم دغدغه مند است. دغدغه، اعم از دغدغه های فردی یا اجتماعی.نقطه ی قوتش این است که نمی نشیند تا دغدغه هاش رفع شوند؛ بلکه در تلاش است تا قدمی در جهت رفعشان بردارد. دچار دارد خودش و اطرافیانش را وادار به تفکر، تحقیق، مباحثه، نقد و تفسیر می کند.نقطه ضعفش اما در دو چیز است:یکی فاصله ی زیادی که بین مجاز و واقعیت وضع کرده؛ که این مسئله در تعاملات، واکنش ها و حتی رفتارهای شخ
موسیقی بی کلام فیلم های ترسناک
تبحر خاصی در ترساندن تماشاچیان دارد، حال پرسش اینجاست که علت ترسناک
بودن موسیقی متن این دسته از فیلم های پرطرفدار سینما چیست و در ساخت
موسیقی متن فیلم های ترسناک از کدام ساز های ترسناک و کدامین نت استفاده می شود که شنیدن نوای این فیلم ها اینچنین لرزه بر اندام تماشاگر می اندازد.
دارم زیر تکالیف بسیار و ویدئوهای ندیده و کتاب‌های نخوانده و فیلم‌های چشم‌انتظار و دلتنگی برای عالم و آدم له می‌شوم. کیست که مرا از این برزخ تنهایی نجات دهد؟
پ.ن من و نگار تصمیم گرفتیم هر چه سریع‌تر تشکیل خانواده بدیم. از رابطه و پسرهای خنگ و خُنُک و بچه‌بازی‌هایی که حتی خودمون هم درگیرش شدیم خسته‌ایم و به نظرمون وقت پیدا کردن مردی شده که کنارش بشه برنامه ریخت.
کار سختی نیس نگار. اونقدرام کار سختی نیس. فقط باید رومون رو زیاد کنیم و تو چشم ادما بهشون یاداوری کنیم چه قدر خودخواهن! 
آه بعضا کم مونده بریم در توالت و ماتحتشان را هم بشوریم که به زحمت نیافتند!

+بیان دارد دستی دستی خودش را کم رونق تر میکند! این گیر وگور تایپ کردن کامنت و پست ها برای چیست دقیقا؟ 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها