نتایج جستجو برای عبارت :

خوبی وبلاگ در این سالها اینه که خواننده ندارد

گفتم که بی کار نبودم. یه چرخی در وبلاگ صاحاب سیتم وبلاگ قدیمی زدم. من از بلاگفا به اینجا اومدم به دلیل محدودیت های زیاد اونجا در لینک گذاشتن. خلاصه به یکی از پستهاش رسیدم درباره یک کتاب. آی من خاطره دارم باهاش. درباره هم پارسیک نوشته. یه جایی که تا سالها خبرهام رو اونجا می خوندم اما دیگه بعدش از نفس افتاد یا نفسش به شماره افتاد و یا سایتهای خبری بهتری اومدن. البته سرچ انجین هم بود و گاهی اونجا سرچ هم می کردم اما راستش هیچوقت سرچش قوی نبود اصولا
بنام خدا
سلام به تمام خواننده های محترم وبلاگ ❤️عاشق خدا❤️
خوب هستید؟ امیدوارم هرجا هستید در پناه حق باشید و بمونید و روح و جانتان سالم باشه
اول از همهء خواننده های وبلاگ تشکر میکنم که انقدر با دقت مطالب رو دنبال میکنن و نظر میفرستن که واسه من خیلی با ارزشه... دوم میخوام یک هدیه مجازی بهتون بدم که ارزش مادی نداره ولی 
ادامه مطلب
سلام میکنم به خواننده هام.
من وقتی که شروع کردم به وبلاگ نوشتن یعنی حدود یک سال و نیم پیش هیچوقت فکر نمیکردم خواننده ای داشته باشم. مخصوصا این وبلاگ. چون یه جوری نوشتم که کمتر مث دلنوشته های بقیه بود. یه جوری نوشتم که کمتر کسی باش ارتباط میگرفت. اما در کمال تعجب الان بدون هیچ تبلیغاتی بیشتر از ۱۵ خواننده ی ثابت دارم.
کامنت هارو جواب ندادم. و تایید نکردم، اما همیشه خوندم و لذت بردم. یه بار هم عصبانی شدم و یکی از خواننده هامو بلاک کردم. که چون پیام
یک خواننده کاباره‌ای بنام ابراهیم خوش لحن (پرویز پرستویی) که قبل از انقلاب 1357 از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی مشهور نبود،نتوانست خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل شد.سالها در حسرت اجرای دوباره روی صحنه می‌ماند تا یک روز، دختر ابراهیم (الناز شاکردوست) ترتیبی می دهد تا پدرش در برنامه‌ای در شهر استانبول ترکیه روی صحنه برود و ..

ادامه مطلب
چون احتمال می‌دادم که به این پست توجه نشود، اینجا دوباره شما را به آن ارجاع می‌دهم.
و این که عاجزانه یک تقاضا دارم. اگر وبلاگ مرا نمیخوانید لطفا دنبال نکنید! بله؛ تنها در صورتی دنبال کنید که خواننده مطالب هستید.
دوستانی که وبلاگ را می‌خوانند هم لطفی کنند و ذیل همین پست اعلان حضور کنند، تا بدانم برای چه کسانی می‌نویسم.
چون احتمال می‌دادم که به این پست توجه نشود، اینجا دوباره شما را به آن ارجاع می‌دهم.
و این که عاجزانه یک تقاضا دارم. اگر وبلاگ مرا نمیخوانید لطفا دنبال نکنید! بله؛ تنها در صورتی دنبال کنید که خواننده مطالب هستید.
دوستانی که وبلاگ را می‌خوانند هم لطفی کنند و ذیل همین پست اعلان حضور کنند، تا بدانم برای چه کسانی می‌نویسم.
بیوگرافی آرون افشار خواننده پاپ
امروز برای شما کاربران محترم بیوگرافی آرون افشار خواننده پر طرفدار را آماده کرده ایم .
امیدواریم مفید باشد و دوست داشته باشید .
آرون افشار خواننده پاپ ایرانی زاده مشهد در تاریخ اول تیر 1377 است اما اصالتا خراسانی است .

ادامه مطلب
یک بغل آغوش گرم
و رهایی از زمان
ای فشار زندگی
توی نبض من نمان...

+ یه شعر خیلیییی قدیمی. یهو گفتم بنویسمش :) 
++ دلم میخواست یه برنامه میذاشتن بعضی خواننده‌ها، بعد آدمای معمولی‌ای مثل من میرفتن اونجا و شعرشونو میدادن که اون خواننده بخونه و با صدای خواننده‌ای که دوسش دارن شعر خودشونو بشنون. آهای خواننده‌ها لایو نمیذارین؟ 
+++ ولی با اونایی که زیر خاکن چطور برنامه بذاریم؟ رفتیم اون دنیا چجوری پیداشون کنیم؟ کاش مثلاً پنجشنبه شب بیاد خودش به خوا
آژدا پکان خواننده ترکیه ای

آژدا پکان خواننده ترکیه ای که به آن لقب سوپر استار داده اند متولد سال 1946 میلادی است که علاوه بر صدا زیبا با زیبایی خود مشهور است پکان علاوه بر زبان ترکی استانبولی به زبان های انگلیسی و فرانسوی و ایتالیایی و همچنین ژاپنی نیز ترانه خوانده است وی در خانواده بسیار مدرن متولد شده است و در سال 1963 میلادی در مسابقه صدا موفق به کسب مقام اول شده است و اولین فعالیت هنری وی بازی در یک فیلم سینمایی می باشد. یکی از ترانه های معر
سلام.
در این هیاهو سیاسی و اجتماعی ، من بعد از سال ها تصمیم به برگشت به جمع وبلاگ نویسان کردم.
هشتگ جنجالی و داغ این روزها مرتبط با کلیپ هایی است که از مدارس منتشر شده است که در آن موسیقی از یک خواننده ی قدیمی زیر زمین ایران که البته بعد از خارج شدنش از ایران به او اصطلاحا لس آنجلسی گفته می شود، منتشر شده است. نام این خواننده که خودش هم انتخاب کرده ساسی مانکن است. هرچند به مانکن هیچ شباهتی ندارد و صرفا یک لقب است که خودش انتخاب کرده.
صرف این اتفاق
از آخرین مطلبی که تو این وبلاگ نوشتم حدود دو ماه می‌گذره. دو ماه ننوشتن برای هر وبلاگی معنی جز مرگ نداره. دو ماهی که توش اتفاقات زیادی برام افتاده٬ اما هیچکدوم بهانه‌ای برای ننوشتن نیستن.
شاید از اولش هم می‌دونستم من آدم مناسبی برای وبلاگ نوشتن نیستم. من تقریباً هیچوقت نمی‌تونم یه کار جدی رو به طور مستمر و دائمی بدون اینکه زور بالای سرم باشه انجام بدم. باید اعتراف کنم من یه آدم بی‌نظم از زیر کار دررو اَم؛ اما این وبلاگو با امید و اشتیاق زیا
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت تک تک دوستداران محسن یگانه عزیز
این وبلاگ توسط یکی از علاقمندان و طرفداران محسن یگانه ایجاد میشود و هدف آن کمک به دنیای وب و بیشتر وب فارسی در جهت تولید محتوای کامل پیرامون موضوع وبلاگ که همان خواننده محبوبم یعنی محسن یگانه میباشد.
امیدواریم بتوانیم مطالبی مفیدی را در این باره منتشر کنیم...
وقتی یک وبلاگی رو دنبال میکنی،یعنی میخونیش...خواهشا اینجا رو اینستا نکنید.اینجا شاید برای بعضیا حکم اینستا رو گرفته و دنبال فالو بک هستن...شاید تعداد فالوراشون مهم باشه.اما اینجا.توی این وبلاگ؛برای من تعداد خواننده هامه که مهمه...وقتیN نفر دنبالم میکنن،برام مهمه که تمام اون Nنفر نوشته هام رو بخونن.چون جدی جدی تصمیم گرفتم برای نوشتن،بهم کمک کنن برای بهتر شدن.پس خواااهشا دل این من رو الکی خوش نکنید.نمیخونید؟دنبال نکنید.اگه فقط  یک نفر هم نوشته
به نام خداوند جان و خرد
بگذارید بیشتر برایتان از این خواننده خوش صدا بگویم
این خواننده ترک اردبیلی است دوست دارد بیشتر ترکی بخواند
اودر خانواده چهار نفره به دنیا آمده یک برادر دارد که از خودش کوچک تر است
تراک بعدی او به نام (یاغیش یاغور)در اردیبهشت ماه سال 1399/2/10 قابل مشاهده خواهد بود 

در وانفسای لایک (Like) و سین (Seen) شبکه‌های اجتماعی امروز، مجالی لازم بود برای نوشتن آرام و پایدار. نوشتنی که هم در زمان بماند و هم خواننده و نویسنده را درگیر اعداد بازدید و پسند نکند. نوشتنی که در آن نگران طولانی شدن متن نباشیم. نوشتنی که خوانندگانی وفادار دارد و با چند روز نبودن بیخیالت نمی‌شوند. نوشتنی که قیدها را بردارد و در عین حال عمیق باشد، چه عمق احساس و تجربه و چه عمق اثر در خواننده، برخلاف آنچه در تلگرام و واتساپ و... داریم. نوشتنی که یا
سالها رفت و هنوز
یک نفر نیست بپرسد از من
که تو از پنجره عشق چه ها می خواهی
صبح تا نیمه ی شب منتظری
همه جا می نگری
گاه با ماه سخن می گویی
گاه با رهگذران
خبر گمشده ای می جویی
راستی گمشده ات کیست؟کجاست؟
صدفی در دریا است؟
نوری از روزنه فرداهاست؟
یا خدایی است که از روز ازل پنهان است؟
بارها آمد و رفت
بارها انسان شد
وبشر هیچ ندانست که بود
خود اوهم به یقین آگه نیست
چون نمی داند کیست
چون ندانست کجاست چون ندارد خبر از خود که خداست …
قیصر امین پور
خواننده موزیک توی گوشم میخونه : (این زندگی سر گذر ندارد)
زیر لب تکرار میکنم این زندگی سر گذر ندارد، وقتی با همه توانش جلوت ایستادهو بهت اجازه نمیده بدون آسیب ازش بگذری
سخته
مردد میشی
بین موندن تو حاشیه امن یا رفتن و اتفاقات غیر منتظرهاینجاست که فقط میتونی بگی برای اینکه جنگجو خوبی بشی باید کتک خور خوبی هم باشی...!
پ ن : از ذهن آشفته و خسته امروز همینم زیاده...
1
بسم الله الرحمن الرحیم

این وبلاگ در تاریخ 23 دی 1398 راه اندازی شده است.
هدف از این وبلاگ جمع آوری عبرت ها از آیات قرآن کریم است . بنده در طول سالها احساس نیاز کرده ام که آیات قرآن را بیشتر بشناسم و در مورد تفسیر ها و درس هایی گوناگونی که میتوان از هر آیه برداشت کرد یک دانشنامه شخصی داشته باشم. به امید خدا این وبلاگ تمرکز روی این مسیر خواهم داشت و اوقات زیادی که صرف اتلاف در فضای مجازی و کارهای بیخود میشود را در جهت قرآن سرمایه گذاری میکنم. ان شا
سیروس امجدی متولد:1374/06/26از خانواده هنرمند و بنام مطرح در حوضه هنری فعالیت های عجیب و قریب تو یکی قطعه های قدیمی می توان به فیک1اشاره کرد
فیک یکی از قطعه های هنری ای بود که توسط حمید صفت دزدیده شده بود که سیروس امجدی از جناب حمید صفت شکایت کرده و به حمید صفت گفت:حمید دزدی کردی باید تاوان سخت و سنگین بدی باید بفهمی که نباید نه دزدی کنی و نه این که جعل آهنگ و ترانه کنی تا یاد نگیری اجازه هیچ گونه آزادی نخواهی داشت
وقتی این حرف رو زد فکر می کرد که چه
راه های افزایش بازدید وبلاگ
اگر قصد یادگیری مهارتهای کلیدی وبلاگ نویسی و بالابردن آمار بازدید وبلاگ خودرا دارید باید به این نکته مهم دقت نمایید که برای آموزش فن و فنون پیشرفته وبلاگ هیج چیزی بهتر از بازدید و بررسی وبلاگهای حرفه ای و نمونه نیست.
امروز اگرچه وبلاگ و وبلاگ نویسی آن تب و تاب اولیه اش را ندارد اما از لحاظ حجم نسبت به گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرده و بیشتر وبلاگهای حرفه ای با انگیزه های استفاده اقتصادی از وبلاگ شکل گرفت
راه های افزایش بازدید وبلاگ
اگر قصد یادگیری مهارتهای کلیدی وبلاگ نویسی و بالابردن آمار بازدید وبلاگ خودرا دارید باید به این نکته مهم دقت نمایید که برای آموزش فن و فنون پیشرفته وبلاگ هیج چیزی بهتر از بازدید و بررسی وبلاگهای حرفه ای و نمونه نیست.
امروز اگرچه وبلاگ و وبلاگ نویسی آن تب و تاب اولیه اش را ندارد اما از لحاظ حجم نسبت به گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرده و بیشتر وبلاگهای حرفه ای با انگیزه های استفاده اقتصادی از وبلاگ شکل گرفت
الان که دارم بعد از سالها دوباره تو فضای وبلاگ هاتون چرخ میزنم میبینم خیلی چیزها اینجا عوض شده. دیگه خبری از اون صندوق های نظراتی که ۳۰-۴۰ تا کامنت توش بود نیست. البته باید اعتراف کرد دیگه خبری از اون نوشته های جنجالی هم نیست. نوشته های تعامل برانگیز گاها طنز و گاها عاشقانه...
به هر حال باید قبول کرد رسانه ی وبلاگ جای خودش رو به رقیبان خوش رنگ‌تر از خودش داده ولی این رو هم باید پذیرفت که برای امثال من که در وبلاگ نوشتن یاد گرفتیم هیچ جا فضای آزا
قالب جدید وبلاگ | قالب وبلاگ
قالب-جدید-وبلاگ
از شما دعوت می شود از این قالب وبلاگ زیبا برای وبلاگ خود استفاده نمایید ، قالب وبلاگ جدید برای سیستم های بلاگفا ، بلاگ اسکای ، میهن بلاگ ، لذا از این طریق، از همه ...
قالب وبلاگ بلاگفا - قالب بلاگفا قالب وبلاگ بلاگفا قالب های بلاگفا قالب پیچک بلاگفا ghaleb blogfa weblog theme blogfa template blog . قالب بلاگفا | قالب وبلاگ بلاگفا | قالب جدید 
قالب بلاگفا جدید قالب عاشقانه برای وبلاگ بلاگفا قالب های بلاگفا قالب سه ستونه بر

گو هارا، خواننده پاپ و بازیگر کره‌ای که اردیبهشت سال‌جاری نیز دست به‌خودکشی ناموفق زده بود، سرانجام با اقدام مجدد برای خودکشی جان باخت.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری، خودکشی این ستاره پاپ و دنیای سینما درحالی روی داد که بسیاری از جوان‌های کره‌ای و غیرکره‌ای در شبکه‌های مجازی آرزو می‌کردند جای او بودند. بازی‌ اودر مجموعه تلویزیونی کره‌ای «شکارچی شهر»(۲۰۱۱) بر شهرتش افزوده بود.
بیوگرافی خواننده پاپ حامد همایون
امروز برای شما کاربران محترم بیوگرافی خواننده پاپ حامد همایون را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید باشد
حامد محمودزاده با نام هنری حامد همایون  19 بهمن 1361 زاده شیراز است و هم اکنون 35 سال سن دارد . مادر او دبیر است و همچنین پدرش بازنشسته بانک ملی است ، و دو خواهر و برادر دارد.

ادامه مطلب
بیوگرافی نیما مسیحا خواننده پاپ ایرانی
سلام امروز برای شما کاربران گرامی بیوگرافی نیما مسیحا خواننده پاپ را آماده کرده ایم . امیدواریم برای شما مفید باشد .
نیما مسیحا زاده تهران در تاریخ 13 دی 1353 است . وی خواننده پاپ و اپرا ایرانی است و همچنین نوازنده ساز های گیتار و پیانو است .

ادامه مطلب
بعضی وبلاگ‌ها رو فقط باید خوند.
نباید کامنت گذاشت.
کامنت‌گذاشتن و خوندن پاسخ اون‌ها، ممکنه خطر فروپاشی ذهنیات مثبت شما از اون بلاگر رو به همراه داشته باشه.
چیزی که برای یک خواننده مثل یک فاجعه است و تبعاتش و اثراتی که در رابطه‌های مجازی باقی میذاره، هیچ‌وقت جبران نمیشه.
بعضی وبلاگ‌ها رو فقط بخونید.
کامنت نگذارید.
:)

+به نظرم میاد من خودم برای عده‌ای از همون مدل بلاگرها محسوب میشم که نباید برام کامنت بذارن ؛)
بیوگرافی محسن لرستانی خواننده

محسن لرستانی متولد 1358 در کرمانشاه، خواننده است

چهره محبوب هنری در بین مردمان کرد و لر که بیشتر در عروسی ها می خواند و گهگاهی در مناسب های فرهنگی و خاص نیز حضور چشم گیری دارد

او از سال 97 دستگیر و محکوم به فساد فی‌ الارض شده است

تولد یک هنرمند

در محله باغ ابریشم کرمانشاه بدنیا آمده است

موسیقی محلی و رقص از شاخصه های مردم کردستان است که باعث شد از همان دوران نوجوانی به فکر خوانندگی بی افتد

شروع حرفه ای
کارگردان: مصطفی کیایی || تهیه کننده: مصطفی کیایی || نویسنده: مصطفی کیایی
اینا اصلا ما رو قبول ندارن و بهمون میگن مطرب و … داستان این فیلم دربارهٔ یک خواننده کاباره‌ ای است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده‌ها از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی‌تواند خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می‌شود و….

دانلود فیلم مطرب
ادامه مطلب
حسین جعفریان یکی از قدیمی‌ترین رفیق‌های زندگیمه. دوستی‌مون برمیگرده به اواسط دهه هشتاد که پای کامنت‌های وبلاگ هواداران همشهری جوان با هم کل‌کل می‌کردیم. 
بیشتر از ده یازده سال از این رفاقت می‌گذره و من هر روز بیشتر عاشق حسین میشم!
همه‌ی اینها رو گفتم که بگم وبلاگ حسین، با نام «نفرین ابدی بر خواننده این برگها» رو دنبال کنید. از حوره‌های کتاب و از آدم‌حسابی‌های کتاب‌خون‌ه. هم بخش‌های خوبی از کتاب‌ها جدا می‌کنه و هم پیوندهای روزانه
- عشق کهنه:
پاییز از راه رسید             مثل مردی غمگینکه سالها پیش عاشق شده است∞                از عشق عکسی دارد                       کهنه،                             از دختری که سالها پیش گفته بود:                         "دوستت دارم".

#سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)#هاشور_در_هاشور#شعر_کوتاه
بیوگرافی محسن ابراهیم زاده خواننده پاپ
سلام امروز برای شما کاربران محترم بیوگرافی محسن ابراهیم زاده را آماده کرده ایم امیدواریم مفید باشد و مورد پسند شما عزیزان قرار گیرد .
محسن ابراهیم زاده خواننده پاپ ترانه سرا و آهنگساز ایرانی زاده تربت حیدریه در و متولد 17 شهریور 1366 می باشد .

ادامه مطلب
گویند چون خزانه انوشیروان دادگر را گشودند، لوحی دیدند که پنج سطر بر آن نوشته شده بود :
هر که مال ندارد، آبروی نداردهر که برادر ندارد، پشت نداردهر که زن ندارد، عیش نداردهر که فرزند ندارد، روشنی چشم ندارد
و هر که را هم این چهار ندارد،هیچ غم ندارد ...!
به اطلاع خوانندگان محترم می رساند این وبلاگ هیچگونه کانال، گروه و یا پیجی در هیچکدام از شبکه های اجتماعی موبایلی و تحت وب ندارد.
تمامی کانالها و صفحات همنام و یا مشابه، هیچگونه ارتباطی با این وبلاگ نداشته و مسئولیت مطالب منتشر شده توسط آنها کاملا به عهده مسئولین آنهاست.
با تشکر
م.ح.حفیظی 
نویسنده وبلاگ بارجین ما
آرون افشار با نام اصلی وحید اولین بار با اجرای قطعه جانم باش وارد عرصه موسیقی شد و به شهرت رسید. این خواننده جوان یک برادر کوچکتر از خود دارد و در کنار پدر و مادرش زندگی می کند و مجرد می باشد. این خواننده پاپ در برنامه های تلویزیونی حضور فعال دارد و به تازگی در برنامه دورهمی مهران مدیری نیز حضور یافته و اما بیشترین شهرتش به خاطر اجرای برنامه و حضور در برنامه خندوانه بوده است. در ادامه جزئیات زندگی آرون افشار خواننده جوان و آینده دار کشورمان ر
بیوگرافی محمد نوری خواننده ایرانی
سلام خدمت شما کاربران گرامی امروز برای شما بیوگرافی خواننده ایرانی استاد محمد نوری را آماده کرده ایم .
محمد نوری خاوننده ایرانی زاده تهران در تاریخ 1 دی 1308 است ، 
در نوجوانی خوانندگی را از سیروس شهردار و فریدون فرزانه آموخت که از استاد های هنرستان های مشهور موسیقی بوده اند . وی در نوجوانی به خواندن اشعار نوین پرداخت که سبب شد کار خوانندگی را آغازکند .

ادامه مطلب
خب مثل اینکه اینجام کسی نیست که متنام و بخونه و منم نمیدونم حقیقتش فرایند وبلاگ ها چجوریه و چجوری میتونم خواننده جذب کنم
خلاصه که همه چی خیلی خیلی خسته کننده است این روزا و هیچ راه چاره ای هم نیست انگار...
ای کاش یه نفر منو میخوند...
کارگردان: مصطفی کیایی || تهیه کننده: مصطفی کیایی || نویسنده: مصطفی کیایی
اینا اصلا ما رو قبول ندارن و بهمون میگن مطرب و … داستان این فیلم دربارهٔ یک خواننده کاباره‌ ای است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده‌ها از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی‌تواند خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می‌شود و….

دانلود فیلم مطرب
ادامه مطلب
همشهری‌آنلاین نوشت:‌ وقتی یک خواننده سرشناس در مرفه‌ترین منطقه تورنتو در عمارتی به وسعت ۴۶۵۰ متر مربع زندگی می‌کند، باید هم روی تشکی به ارزش ۴۰۰ هزار دلار (کمی بیش از شش میلیارد تومان) بخوابد.
درک Drake اوایل ماه جاری میلادی از عمارت بسیار اشرافی
ادامه مطلب
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت تک تک دوستداران سیامک عباسی عزیز
این وبلاگ توسط یکی از علاقمندان و طرفداران سیامک عباسی ایجاد میشود و هدف آن کمک به دنیای وب و بیشتر وب فارسی در جهت تولید محتوای کامل پیرامون موضوع وبلاگ که همان خواننده محبوبم یعنی سیامک عباسی میباشد.
امیدواریم بتوانیم مطالبی مفیدی را در این باره منتشر کنیم...
خوشبختیتون آرزومه
بیوگرافی رضا بهرام

سلام امروز برای شما کربران گرامی بیوگرافی خواننده مشهور رضا بهرام را اماده کرده ایم .

رضا هلاورجانی که با نام هنری رضا بهرام شناخته میشود که در بین مردم از محبوبیت بسیاری برخوردار است . 
که در 20 دی 1370 در شهر یزد متولد شده است . او فرزند دوم خانواده است او دو خواهر دارد که هردو ورزشکار هستند . ایشان در 14 سالگی پدر خود را از دست داد . 

ادامه مطلب
از اینکه دارم اینجا مینویسم...غمگینم...برای آدمی که بیشتر از وبلاگ، کانال میخونه و تو کانالش مینویسه...اینجا بودن غم انگیزه...البته بازم خداروشکر (با لحن مهران مدیری تو هیولا)...که اینجا هست سرگرم میشم...هی چرخیدم و هی وبلاگ فالو کردم و هی کامنت گذاشتم...منی که معمولا خواننده خاموش بودنو ترجیح میدم...!!
به دوران زیبای پیامک بازی هم برگشتیم...و بازم خداروشکر (همچنان با همون لحن) که سرویس پیامک دادنو قطع نکردن...آره بیاید جنبه های مثبت این قضیه رو ببینی
مطالب خوب در وبلاگ‌ها بسیار کم شده است؛ وبلاگ‌هایی که حتی از انتخاب یک تیترِ درست یا حداقل سازگار با ذهنِ کنجکاوِ مخاطب هم ناتوان هستند؛ سازگاری با الگورتیم‌های موتورهای جستجو به منظور بهتر دیده شدن و بهتر اثرگذار بودن در جامعه پیشکش!
امروز فرصتی شد نزدیک به 30 وبلاگ را کلیک و مطلب جدیدشان را بازدید کنم، اما تنها یک تیترِ به‌دردبخور مشاهده نمودم.
دلیل چه هست نمی‌دانم، اما تصور می‌کنم بسیاری از وبلاگ‌نویسان، همانند فضاهای مجازی موبای
سرویس وبلاگ دهی چیست؟وبلاگ نویسان معمولاً به مسائل فنی وبلاگ خود کاری ندارند. مگر اینکه خواسته باشند تغییری در قالب وبلاگ خود ایجاد کنند و یا ابزاری را بدان بیافزایند؛ فقط در همین حد. در حالی که این مدیران سرویس وبلاگ دهی هستند که کار مسائل فنی را پی می‌گیرند و به بهبود و رفع ایرادات آن کمک می‌کنند. از این رو یک وبلاگ نویس معمولاً روی تولید محتوا و نوشتن مقاله زمان می‌گذارد و برای این کار نیاز به محیطی دارد که فضا و نشانی مورد نظر را به وی د
این وبلاگ را به زودی حذف می‌کنم؛ نمی‌دانم! شاید هم حذفش نکنم. در بلاگفا می‌نویسم، اما وبلاگ‌های بیان هر بار به مشکلی در محتوا و یا اجرا برمی‌خورند که نمی‌گذارد ادامه دهم!
نه می‌شود بلاگرهای بلاگفا را رها کرد و نه بیان را!
این نوشتن یک عشق است که تمامی ندارد؛ حداقل برای من که این‌طور است!
اما وقتی نمی‌دانی قانون و خط قرمز تا کجاست، دائماً یا باید سانسور کنی، یا حرص بخوری و یا اصلاً بی‌خیال وبلاگ‌نویسی شوی!
عاقا امروز  داشتم توی پست های پیش نویس شده سالها قبلم توی همین وبلاگ میگشتم اون روزا که  هنوز اینستا نرفته بودم یه عالمه پست پیش نویس شده قدیمی دارم برای سالهای نود و چهار و پنج که بعد از ترک وبلاگ هیچ وقت ثبت نشد بین اون پستا این دست نوشتم رو پیدا کردم خیلی خوشم اومد نمیدونم کی این رو نوشتم ولی خب جالب بود برام تصمیم گرفتم امروز انتشارش بدم 

من برایت یک غزل گفتم 
یک غزل ساده 
یک غزل بی ادعا 
یک غزل از جنس شبهای بلند بی تو در آوار سرد آرزو هایم
دلم برا خواننده خاموش بودن تنگ شده؛ دلم می خواد یه وب تازه بخونم بدون اینکه بخوام کامنتی بذارم و حرفی بزنم؛ بخونم و بخونم و بخونم...
یه سلامی هم بکنم به خواننده های خاموشم :) درسته من تا حدی درکتون می کنم ولی نمی خواید روشن بشید آیا؟!
امیرعباس گلاب خواننده سبک پاپ و راک است
امیرعباس گلاب
تولد: ۲۴ آبان ماه ۱۳۶۵
ملیت: ایران
سبک‌(ها): پاپ و راک
ساز(ها): گیتار و پیانو
زمینهٔ فعالیت: خواننده و آهنگساز
امیرعباس گلاب که در ۲۴ آبان سال ۱۳۶۵ در تهران متولد شد و از سن ۷ سالگی موسیقی را با آواز سنتی نزد پدر خود شروع کرد وی ۱۴ سال بیشتر نداشت که نواختن گیتار را آغاز کرد و گرایش به سبک پاپ و راک آورد.
وی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.
بیوگرافی امیر عباس گلاب خواننده
ادامه مطلب
با سلام
می توانید ما را در اینستاگرام از طریق
#مدرسه_دکتر_مفتح_وردنجان
و یا صفحه 
Mahdi.molavi.official
دنبال کنید.
توجه    توجه
مدرسه هیچ صفحه ای در اینستاگرام ندارد و یک سری عکس ها فقط از طریق صفحه مدیر وبلاگ در اینستاگرام منتشر می شود(برای تبلیغ وبلاگ) و بدانید که تنها این وبلاگ است که عکس های مدرسه را با مجوز مدیریت مدرسه منتشر می کند.
این پست در روز های آتی حذف می شود.
بیوگرافی و عکس های سینا درخشنده خواننده نسل جوان

مجموعه: هنر و هنرمند

عکس های سینا درخشنده خواننده

سینا درخشنده خواننده پاپ زادۀ 30 شهریورماه سال 1370 در شهر شیراز است. سینا درخشنده از جمله خوانندگان جوان و خوش آتیه کشور اسـت. سینا درخشنده کـه نام اصلیش رضا می باشد از حدود 17سالگی در مسیر موسیقی قدم گذاشت.
سینا درخشنده  در بهمن ماه 1396 با انتشار قطعه کوک حالم معروف شد و سپس با آهنگ یار همیشگی سر زبان ها افتاد.
مدرک تحصیلی سینا درخشنده لیسا
سلام من رضا هستم، و این وبلاگ جایی هست که میخوام از روزمرگی ها و مشکلات و خوشی های به ظاهر ساده ولی در اصل بزرگ زندگی
مینویسم.مطالب مورد علاقه خودم را،  برای اینکه راحت تر و سریع تر به آنها دسترسی داشته باشم، صرفا برای استفاده های شخصی در این کانال قرار می دهم
اگر  اتفاقی وارد این کانال شد، 
اول اینکه  : خوش آمدید 
دوم اینکه   :  و این وبلاگ جایی هست که میخوام از روزمرگی ها و مشکلات و خوشی های به ظاهر ساده ولی در اصل بزرگ زندگی می بنویسم. 
‎اول
گلزار فالش می‌خواند؟
بعد از انتشار بخش‌هایی از کنسرت رضا گلزار یا مهران مدیری در شبکه‌های اجتماعی بحث‌های زیادی درباره فالش‌خوانی و کیفیت پایین کنسرت‌ها مطرح شد.علی پهلوان، سرپرست گروه آریان: نظر کلی من این است که ویدیوهای اینستاگرام منبع خوبی برای اظهارنظر کلی در مورد خواندن یک خواننده نیست، کما این‌که ویدیوهای رسمی منتشرشده از خواننده‌ها هم منبع خوبی نیست، چون می‌شود صدای خواننده را بعد از اجرا با نرم‌افزار کوک کرد یا حتی آهنگ ر
خوشا بانگ قرآن و آهنگ آن ، که جان و روان را کند شادمانسراسر همه حکم پروردگار ، از او زنده راه و ره روزگاربود نور ما در جهان نور دین ، بود افتخار از کتاب مبیناگر درس ما درس قرآن بود ، دل ما پر از نور ایمان بودهر آن کس ندارد ز قرآن خبر ، نهال وجودش ندارد ثمرسپهر کهن طاق ایوان ماست ، همه سربلندی ز قرآن ماستعلوم صنایع ز او زنده شد ، از او عصر دانش برازنده شدعلی ای درخشان کتاب خدای ، تویی کیمیا و تویی رهنماخواننده سرود: قاری ضیاءالرحمن صحت
دانلود رایگان فیلم سینمایی مطربفیلم سینمایی مطرب با سه کیفیت عالی برای دانلود قرار داده شده است
فیلم سینمایی مطربفیلم درباره یک خواننده کاباره‌ای به نام ابراهیم خوش لحن (خوش سینه) است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده‌ها از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی‌تواند خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می‌شود و…

بازیگران:پرویز پرستویی، محسن کیا
از خیلی خیلی خیلی وقت پیش، بیشتر از پونزده سال که وبلاگ مینوشتم، دلم میخواست یه وبلاگ بی نام و نشون داشته باشم. برای گفتن از هرآنچه که هست. حس خوب نوشتن. اون وبلاگ رو ایجاد کردم. وبلاگی که حتی یه دونه خواننده‌ای که اینجا داره و هزار بار ممنونشتم:) رو نداشت و نداره. بعد کم‌کم نوشته‌هام نامه شد به کسی که عزیزمه، دوستش دارم، دوستم داره و همیشه حسش کردم و باهاش حرف زدم و سرش از زندگی غر زدم. اما اون نیست تو این بُعد از زمان و مکان. میگن آدمایی مثل او
توی این سال ها به عنوان مطلب یعنی "عوامل ماندگاری یک وبلاگ" زیاد فکر کردم، از طرفی وبلاگ ها و وبلاگ نویس های سابقه دار هم مرور شد و به یک سری خصوصیاتِ تقریبا مشترک رسیدم. همچنین کسانی که تا تقی به توقی می خوره و اقدامات نامناسب مثل حذف وبلاگ و یا خداحافظی انجام می دن هم بررسی کردم و خصوصیات اونها یه جورایی برعکس وبلاگ نویس های سابقه دار هست.
ادامه مطلب
زمانی که تصمیم به دوباره نوشتن گرفتم، به تنها چیزی که فکر می‌کردم تخلیه افکار و ثبت بعضی از قسمت‌های زندگی‌م در یک وبلاگ بود. می‌تونستم به جای انتخاب وبلاگ، به سبک رایج این روزها پیج اینستاگرام داشته باشم. اوایل واقعا مردد بودم. از یه طرف می‌دونستم توی اینستاگرام می‌تونم خواننده‌های بیشتری در مدت زمان کمتری جذب کنم، می‌تونم بیشتر و زودتر دیده بشم و حتی شاید بتونم درآمد کسب کنم و وارد بازی لاکچری لایف و یه مقدار از خودت بگو و مخاطب رو ت
قالب وبلاگ دو ستونه | قالب با استایل جدید دو ستونه 
قالب-وبلاگ/قالب-های-دو-ستونه
قالب وبلاگ جدید رایگان با سبک دو ستونه قالب با کدنویسی دو ستونه قالب وبلاگ ... برچسب‌ها : قالب بلاگفا, قالب رز بلاگ, قالب شهیدان مدافع حرم, قالب مذهبی, قالب ...
قالب وبلاگ دو ستونه | قالب با استایل جدید دو ستونه -
برچسب‌ها : قالب بلاگفا, قالب تیره عاشقانه, قالب جدید وبلاگ بلاگفا, قالب دخترانه جدید, قالب دخترانه عاشقانه, قالب دو ستونه کلاسیک, قالب عاشقانه, قالب عاشقانه .
در این مطلب میخوایم در مورد این بحث کنیم که ایا وبسایت بسازیم بهتره یا وبلاگ؟
تفاوت های زیادی بین سایت و وبلاگ وجود داره اما باید اینو بدونیم که وبلاگ نوعی وبسایت هست ! بله اما چطوری؟ برای یافتن این پاسخ تا آخر مطلب با ما همراه باشید.در حقیقت وبلاگ نوعی سایت است و وبلاگ ها و وبسایت ها چیز جدا از همی نیستند و این برنامه نویس بک اند است که تعیین میکند نحوه کاربردش چیست:
ادامه مطلب
امروز بعد از مدت ها فرصتی دست داد تا مطالب منتشر شده قبلی وبلاگ تازه های بیان را مرور کنم. متاسفانه برخی از وبلاگ های که در گذشته بسیار فعال بودند حذف شده بودند و موضوع و محتوای برخی از وبلاگ ها به طور کامل تغییر داده شده بود. به همین دلیل یک بررسی روی همه وبلاگ های معرفی شده داشتم و به ناچار برخی از مطالب را حذف کردم.
در نهایت برای اینکه مخاطبان این وبلاگ با لینک های حذف شده یا وبلاگ هایی با محتوای اشتباهی مواجه نشوند، تصمیم دارم که با وسواس بی
وقتی این وبلاگ رو درست کردم بیشتر دلم میخواست جایی رو داشته باشم که بتونم با خیال راحت هر اون چه که از فکر و قلبم میگذره رو اونجا ثبت کنم و بنویسم و چندان برام مهم نبود که اصلا مطالبم خواننده ای داره یا نه،کسی نظر میده یا نه؟
ولی راستش الان خیلی دلم میخواد که بدونم کسی پست هامو می خونه؟و اگه می خونه نظرش چیه؟پیشنهادی برام داره یا نه؟
قالب وبلاگ سئو شده 
کد قالب وبلاگ سئو، قالب وبلاگ با سئوی حرفه ای، قالب وبلاگ سئو شده جدید، قالب جدید سئو بالا برای بلاگفا
قالب های سئو شده حرفه ای
قالب سئو شده برای وبلاگ - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب-سئو-شده-برای-وبلاگ
قالب سئو شده برای وبلاگ جدید دریافت رایگان قالب سئو شده برای وبلاگ جدید برای بلاگفا میهن بلاگ پرشین بلاگ پارسی بلاگ رز بلاگ.
مرجع قالب های سئو شده
قالب وبلاگ سئو شده برای میهن بلاگ | قالب وبلاگ | قالب وبلاگ جدید
قالب وب
بیوگرافی محسن یگانه 
سلام امروز بیوگرافی خواننده معروف و پرطرفدار محسن یگانه را برای شما کاربران محترم اماده کرده ایم . 
خواننده معروف محسن یگانه در تاریخ 23 اردیبهشت 1364 در گنبد کاووس متولد شد 
دانشجوی انصرافی و لیسانس مهندسی صنایع که در دانشگاه ازاد ترم ششم است ، همچنین ایشان دو خواهر پزشک و ددندان پزشک دارد ، و همچنین یک برادر که نام او کمیل است ، او فرزند سوم خانواده است .

ادامه مطلب
داستان فیلم

داستان این فیلم درباره یک
خواننده کاباره ای به نام ابراهیم خوش لحن (خوش سینه) است که پیش از اوج
گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده ها از صحنه کنار می رود
اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی تواند
خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می شود و….

بازیگران
پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، محسن کیایی، مهران احمدی، حسین امیدی، امین مقدم، محمدسام
ماهی جان عزیزم ، آیا خطت هنوز همون قبلیه؟ با کمال میل اطلاع میدم ....دوستانی که وبلاگ ماهی ، گاهنگار رو میخونید و جویای احوالش هستید ماهی این پیام برام گذاشته :" ادرس سابق وبم رو یکی برداشته و داره ازش سواستفاده میکنه. اگه خواننده مشترکی داریم و بهشون دسترسی داری، ممنون میشم اطلاع بدی بهشون.من فعلا هیچ وبلاگی ندارم. "
قالب حافظ - کد قالب بلاگفا 
 ابتدا وارد مدیریت وبلاگ خود شوید. ۲- تمام کد های قسمت ویرایش قالب خود را پاک کنید. ۳- کد قالب مورد نظر خود را Copy کرده و در قسمت ویرایش قالبتان ، Paste کنید ...
قالب وبلاگ,قالب دوستونه,قالب حافظ 
قالب وبلاگ دو ستونه حافظ – قالب شماره ۱۷۴. قالب وبلاگ دو ستونه ... تو تنظیمات وبلاگ ی تایتل مینویسم اما متاسفانه رنگش سفیده،میخوام سیاه بشه…اما این قالب ...
قالب فال حافظ - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب فال حافظ جدید دریافت ر
رضا بهرام متولد ۲۰ دی ۱۳۷۰ در یزد خواننده سرشناس سبک موسیقی تلفیقی ایرانی است. او اجراهای زنده متعددی در صدا و سیما داشته است. همچنین صدای او به سریال های خانگی مانند ممنوعه هم راه پیدا کرده است.
رضا بهرام خواننده پاپ ایرانی متولد یزد بوده و اصالتاً هم یزدی میباشد، رضا بهرام اکنون در تهران زندگی می کند.
ادامه مطلب
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی آرون افشار:
آرون افشار خواننده جوان پاپ ایرانی متولد شاندیز مشهد است. آرون افشار با ترانه ها و آهنگ های زیبا طرفداران زیادی پیدا کرده و صدای دلنشین او باعث شده است جذب آرون افشار و آهنگهایش شوند.

عکس های اینستاگرام آرون افشار

آرون افشار متولد 1 تیر 1377 اصالتا خراسانی است و در شهر شاندیز مشهد متولد شده است. آرون افشار از جمله خواننده های خوش صدا می باشد. آرون افشار در اجرای آهنگ هایش با سبک خاصی می خواند.

آرون اف
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی آرون افشار:
آرون افشار خواننده جوان پاپ ایرانی متولد شاندیز مشهد است. آرون افشار با ترانه ها و آهنگ های زیبا طرفداران زیادی پیدا کرده و صدای دلنشین او باعث شده است جذب آرون افشار و آهنگهایش شوند.

آرون افشار متولد 1 تیر 1377 اصالتا خراسانی است و در شهر شاندیز مشهد متولد شده است. آرون افشار از جمله خواننده های خوش صدا می باشد. آرون افشار در اجرای آهنگ هایش با سبک خاصی می خواند.

آرون اف
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی آرون افشار:

آرون اف
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی آرون افشار:

آرون اف

به نام خداوند لوح و قلم 
حقیقت نگار وجود و عدم
خدایی که داننده ی رازهاست
نخستین سرآغاز آغازهاست

اخیرا پویشی در بیان بلاگ به دست دوست گرامی بنده آقا محمد، در نقل بلاگ شروع شد.
میدونم شرکت بنده در این پویش هیچ چیزی رو عوض نمی کنه و چون دست به قلم خوبی ندارم فقط در حد چند خطی می نویسم ... شاید فرجی حاصل شد.
نامه بنده به شرح ذیل است :
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت مدیریت بلاگ بیان . بنده حدود یک سال است که از خدمات این سرویس وبلاگدهی استفاده م
بیوگرافی بازیگران

علی پرمهر متولد 23 آبان 1356 در روستای پرمهر از توابع استان اردبیل؛ ترانه سرا ، آهنگساز و خواننده ایرانی می‌باشد.
علی پر مهر سالهاست ازدواج کرده و یک دختر به نام آنالی دارد.
موسیقی را از ۱۴ سالگی با شاگردی نزد استادانی همچون فریدون پور رضا و نوربخش (از شاگردان ارشد استاد شجریان) شروع کرد، جالب‌تر از همه این که وی نزد اساتیدی تعلیم دیده که ترکی خوان و یا آذربایجانی نیستند.

عکس های اینستاگرام علی پرمهر

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی پرمهر متولد 23 آبان 1356 در روستای پرمهر از توابع استان اردبیل؛ ترانه سرا ، آهنگساز و خواننده ایرانی می‌باشد.
موسیقی را از ۱۴ سالگی با شاگردی نزد استادانی همچون فریدون پور رضا و نوربخش (از شاگردان ارشد استاد شجریان) شروع کرد، جالب‌تر از همه این که وی نزد اساتیدی تعلیم دیده که ترکی خوان و یا آذربایجانی نیستند.

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
سلام امیدوارم از آپدیت جدید قالب وبلاگ خوشتون بیاد اول اینکه دوتا کادر ساختبم یکی اخبار وبلاگ و اون یکی دلنوشته های بنده حالا میگید چرا اصلا من دلنوشته مینویسم؟ چون نوشتن دلنوشته هایم منو راحت میکنه و یه نوعی احترام وبلاگ نویس حفظ میشه :)
و کلا اخبار و دلنوشته هارو از میان مطالب خارج کردیم این مطلب نیز در میان اخبار وبلاگ است :)
لطفا نظرتون رو در مورد آپدیت جدید وبلاگ مشترک شوید :)
خوندن همیشه بهم آرامش میداد، کتاب خوندن، مجله خوندن، وبلاگ خوندن، تقریباً از پونزده سالگی وبلاگ میخونم. اون زمان وبلاگ دکتر شیری رو خیلی دوست داشتم و وبلاگ گوریل فهیم
عالی بودن یه وبلاگ مثل وبلاگ دکتر شیری که پر بود از مطالب روانشناسی که کلی با بیان خوب اونها رو توضیح میداد و یه وبلاگ هم مثل گوریل فهیم که از اون سر دنیا مطالب رو خیلی وقتها در قالب طنز می گفت و روحمو تازه می کرد. یه عالمه وبلاگ دیگه که با خوندشون انگار با نویسنده هاشون همذات پ
این داستان را از این جهت این‌جا و در این وبلاگ ذکر می‌کنیم که نمونه‌ی بارز یک طنز ساده و روان است کمه ضمن اشارات مستقیمی که به موضوعات مبتلابه جوامع دارد اما به دلیل مهارت نویسنده شکل داستانی خود را حفظ کرده است و خواننده را تا به انتها به همراه خود می‌کشد. نکته‌ی دیگر، بی‌زمان و بی‌مکان بودن داستان است. این یک نکته‌ی قوت محسوب می‌شود چرا که وقتی راجع به زمان و مکان خاصی می‌نویسید، در این صورت نوشته‌ی شما بیشتر روح ژورنالیستی دارد و تو
این داستان را از این جهت این‌جا و در این وبلاگ ذکر می‌کنیم که نمونه‌ی بارز یک طنز ساده و روان است کمه ضمن اشارات مستقیمی که به موضوعات مبتلابه جوامع دارد اما به دلیل مهارت نویسنده شکل داستانی خود را حفظ کرده است و خواننده را تا به انتها به همراه خود می‌کشد. نکته‌ی دیگر، بی‌زمان و بی‌مکان بودن داستان است. این یک نکته‌ی قوت محسوب می‌شود چرا که وقتی راجع به زمان و مکان خاصی می‌نویسید، در این صورت نوشته‌ی شما بیشتر روح ژورنالیستی دارد و تو
بسم الله الرحمن الرحیم
دردسرهای ایجاد وبلاگ هر چند که استاد فرموده بودند که ایجاد، وبلاگ چند دقیقه بیشتر وقت ما را نمیگیرد ولی با توجه به اینکه  اولین باری بود که در این فضا قرار میگرفتم و باید وبلاگ را حتماً امروز ایجاد می کردم تمام همت خود را به کار بستم و هر چند که گزینه ها را پر میکردم و مجدد پیغام خطا دریافت می‌کردم بدون خستگی به کار خود ادامه دادم و بالاخره موفق شدم که وبلاگ را ایجاد کنم و این اولین روز نوشت من بود که در این وبلاگ قرار د
وبلاگ نویسی برای یه سری از افراد ، خیلی لذت بخش هست و یکی از اون ها هم خود من هستم .. با این وجود که توی هر سرویس وبلاگ دهی حداقل یک وبلاگ ساختم و تا زمانی هرچند کوتاه مطلب نوشتم ، بعد از مدتی اقدام به حذف اونها کردم .. اما این عشق و علاقه باعث شد که دوباره پا به این مسیر بگذارم .
ادامه مطلب
رمان آن سالها
دانلود رمان عاشقانه آن سالها جلد اول و دوم اثر صدف با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا نسخه اصلی با ویرایش جدید و لینک مستقیم
رمان آن سالها مهناز دختری خوش اقبال است و زندگی عادی خود را دارد ، او شیفته دوست و هم بازی دوران کودکی خود ، بیژن شده و البته بیژن هم نسبت به او بی رغبت نیست ، اما حکایت از روزی شروع میشود که خانواده ی شاهین فر مهناز را برای پسر بزرگشان ، بهرام ، خواستگاری میکنند …
و اما در جلد دوم
مهناز پس از خروج از ایرا
قالب سه ستونه - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب وبلاگ عروسکی ساده : قالب وبلاگ سه ستونه با رنگ بندی روشن و ساده. قالب با موضوع عروسکی و در سبکی بسیار ساده و کلاسیک طراحی شده است.
قالب سه ستونه ساده - تم دیزاینر
سلام قالب سه ستونه سادتون به هم ریخته لطفا سریعتر درستش کنید ! ! ! ! ! ! ! ! پاسخ دادن ... ظ گفته : برو تو قسمت سوالات متداول نوشته به وبلاگ منم سر بزن : 
قالب وبلاگ ساده | قالب وبلاگ -
قالب وبلاگ سیب ، این قالب وبلاگ بسیار زیبا ، توسط سایت ماه اس
قالب وبلاگ بلاگفا 
قالب بلاگفا قالب وبلاگ بلاگفا قالب های بلاگفا قالب پیچک بلاگفا ghaleb ... لطفا روی لوگوی قالب وبلاگ بلاگفا مربوطه کلیک کنید و به بخش دریافت کد قالب ...
قالب وبلاگ | گلچین از مفیدترین قالب های وبلاگ ایران | قالب وبلاگ
همچنین کاربران دوست داشتنی میهن بلاگ از این قالب وبلاگ میهن بلاگ که کد ... وبلاگ خود را در سیستم بلاگفا دارند دعوت می کنیم که برای قالب بلاگفا خود ، از ...
‎قالب وبلاگ بلاگفا · ‎قالب وبلاگ پاییز · ‎قالب وبلاگ منظره ·
جای تعجب نیست که نمونۀ بارز ادبیات دوران ما «سِبُک» و آسان شده است که بی‌رودربایستی اعلام می‌کند هدف اصلی و در واقع یگانه هدفش، سرگرم کردن خواننده است؛ اما بهتر است روشن‌تر حرف بزنم:

من به‌هیچ‌وجه نویسندگان این ادبیات سرگرم‌کننده را محکوم نمی‌کنم، چون به‌رغم کم‌مایگی متنی که می‌نویسند، نویسندگانی به‌راستی چیره‌دست‌اند.

اگر امروز کم‌تر نشانی از آن بی‌پروایی و خطر کردن‌های خاص جویس و وولف و ریلکه و بورخس می‌بینیم، همه‌اش را
یادش بخیر..
وبلاگ و وبلاگ نویسی...
آخرین بار  که یه وبلاگ داشتم رو راستش یادم نمیاد.. شاید 12 سالم بود. شاید کمتر...
تمام کودکی و ابتدای نوجونی من توی اینترنت و چک کردن وبلاگ بازیگرای هم سن و سال خودم گذشت :) الان که بهش فکر می کنم حتی خندم میگیره.. و بعد هم حسرت میخورم به حال زمانی که به بدترین شکل ممکن از دست رفت ...
ادامه مطلب
یاحق
 داشتم فکر که نه! حس میکردم چه قدر دردناک و زجرناک است که وبلاگ های مورد علاقه ات که خواندن کلمات و نوشته های جاری در آن مغزت را نوازش می دهد، انگار دیگر به روز نمی شوند...
چه بلایی سر این پنجره های دوست داشتنی آورده تلگرام و اینستاگرام و تمام گرام هایی که زندگیمان را در مشتشان فشار می دهند؟
ناگفته نماند به روز شدن وبلاگ هایی که هنوز نفس می کشند به لطف سرانگشتان نویسندگانش، حالم را عمیقا مطلوب می کند. : )
پ.ن1: خدایا وبلاگ های متروکه را دوبار
HI بر شما دوستان عزیز و موسیقی دوست دیگه چیزی به عید نمونده و 100% که انان که  به مسافرت میرن اهنگ هایی نیز گوش می دهند
به پیشنهاد من از بهترین خواننده ها برای عید جناب اقای حامد همایون می باشد که بسیار شاد میخوانند و من بسیار ترفدارشان هستم
و اما در این پاورپوینت اهنگ های این خواننده نام برنده نشده (در پاورپوینت اهنگ های عید نام برده شده است) است بلکه توضیحی مختصر در مورد این خواننده داده شده است امید وارم عیدی خوش داشته باشید @_@ ^_^ *_* !_! #_# $_$ +_+ 0_0
این وبلاگ، اغلب، یادآور بدترین و زشت‌ترین خاطرات من است. البته «متن»های یکساله‌ی قبل را دوست دارم؛ اما آن پیش‌زمینه‌ای که باعث زایش آن متن‌ها شده است را نه. من نمی‌خواهم از این واقعیت فرار کنم! این واقعیت همیشه همراه من خواهد بود. اما نباید هربار با دیدن یک عنوان، یاد یک ماجرا برایم زنده شود. آن هم یک ماجرای نامربوط به منِ حقیقی. این منِ خودساخته‌ی این یکی دوسال را نمی‌خواهم. پس وبلاگی که از این یکی دوساله سرچشمه دارد را هم نمی‌خواهم. 
س
قبلا در مورد پیوند‌های روزانه باهم صحبت کردیم، این چند وقت که فرصت خواندن بلاگر‌های عزیز کمتر به من دست داده است، اهمیت یک ویژگی دیگر از وبلاگ‌های تراز را دریافتم؛ تحت عنوان «آخرین مطالب»!
به خاطر ندارم که جعبه آخرین مطلب از چه زمانی در کنار وبلاگ‌ها خود را نشان داد، البته مهم هم نیست، آنقدر مسائل تاریخی دیگر زمین مانده و آنقدر تاریخ پژوه کم داریم که سهمی به وبلاگ نمی‌رسد !! :(
وقت‌تان را نگیرم؛ وقتی نوشته‌های یک وبلاگ برای‌تان مهم باشد
نوشتهٔ رولان بارت ، ترجمهٔ سپیده شکری پور، نشر افراز. که البته داستان سارازین بالزاک هم توش هست. 
مترجم ابتدای کتاب نوشته اصلی ترین هدف بارت در این کتاب آشکار کردن تمایز بین متن خواندنی و متن نوشتاری هست. متن خواندنی یعنی همسان شدن با انتظارات خواننده ، یعنی به وجود آوردن خواننده ای منفعل ،؛ حال آنکه متن نوشتاری انگاره های خواننده را با فاصله گرفتن از سنت های نهادینه به چالش می کشاند. بنابراین کانون توجه متن نوشتاری گشودن درهای متن به تأویل
بعد از سال‌ها فکر کنم حالا فرصت مناسب و خوبی برا دوباره وبلاگ‌نویسی باشه.
ساحل اسمیه که یبار دوستی برام انتخاب کرده بود. گفته بود بهم میاد اسمم ساحل باشه.
از خودم مینویسم، احوالات شخصی، تجربه‌های کاری، تحلیل‌های سیاسی و اجتماعی و خلاصه هرچی که دستم بیاد.
نمی‌دونم بعد این همه سال و با وجود شبکه‌های اجتماعی جدید وبلاگها چقدر مخاطب و خواننده دارند، ولی من می‌نویسم شاید روزی شنیده شد.
هشتم تیر ۹۸
دانلود رایگان فیلم مطرب فیلمی ایرانی به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی مصطفی کیایی محصول سال ۱۳۹۷ است. ژانر فیلم مطرب، مانند اکثر آثار قبلیِ مصطفی کیایی، کمدی و اجتماعی است. همچنین در این فیلم چند بازیگر از کشور ترکیه حضور دارند. هفتمین فیلم سینمایی به کارگردانی مصطفی کیایی است که با حال و هوای کمدی ساخته می شود، این فیلم یکی از آثار جذاب و دیدنی سال آینده به حساب می آید.
خلاصه داستان مطرب
داستان این فیلم دربارهٔ یک خواننده کاباره‌ای

باراد طالب زاده متولد 1368 اصفهان است، پسر عموی خواننده های معروف موسیقی پاپ ایرانی عماد طالب زاده و حمید طالب زاده است  که فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است.کارها و فعالیت خود را در ابتدا با همکاری پسر عموی خود عماد آغاز کرد و به صورت دو نفره در کنار هم به خوانندگی ادامه دادند.از آهنگ های باراد میتواند از آخرین بار و انتقام نام برد که از معروف ترین آهنگ های منتشر شده توسط این خواننده است باراد طالب زاده تاکنون بیش بیست تک ترک و چندین موزی
در یک مقاله اقناعی ، کار نویسنده این است که خواننده را متقاعد کند که یک دیدگاه خاص را بپذیرد یا یک اقدام خاص را انجام دهد. مقالات اقناعی مستلزم تحقیق خوب ، آگاهی از سوگیری خواننده و درک کاملی از هر دو طرف مسئله است. یک مقاله اقناعی خوب نه تنها دلیل صحیح نظر نویسنده را نشان می دهد ، بلکه دلیل مخالف بودن نادرست بودن مقاله نیز نشان می دهد.
ادامه مطلب
یکی از تفریحاتی که اغلب مردم بسیار علاقمند به آن هستند و باعث شعف و خرسندی میشود، شرکت در کنسرت خواننده مورد علاقه هر شخص میباشد.
در کنسرت این فرصت وجود دارد که فرد از زبان خواننده مورد علاقه خود به صورت زنده موسیقی را بشنود و همراهی کند. 
ادامه مطلب
به نام خدا، به یاد خدا و برای خدا
خب بعد از چند ماه دوری از وبلاگ به دلیل مشغلههای زیاد درسی و کاری امروز وقت شد بشینم پای کارهای وبلاگ! ان‌شاءالله از امروز بر اساس یک برنامه درست و حسابی بتونم مطالب غنی و بدردبخوری (!) داخل وبلاگ قرار بدم تا شما دانشجویان و مهندسین عزیز بتونید استفاده کنید.
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما!
علی فرزانه موحد
اگه ورودی گوگل یا موندگاری اسم وبلاگتون تو ذهن مخاطب براتون اهمیت داره، حتما به عنوان وبلاگتون دقت داشته باشید. عنوان وبلاگ مثل یه برند می مونه که تفاوت هر وبلاگ با یه وبلاگ دیگه در ابتدا با همین برند مشخص می شه. تا حالا عنوان وبلاگتون رو توی گوگل نوشتید که ببینید چی میاره؟ حوصله تون شد یه امتحان کنید ببینید چی می شه نتیجه!!مثلا وبلاگ هست عنوانش رو نوشته سلام، یا حتی بسم الله الرحمن الرحیم، یا LOVE و از این دست عناوینِ کاملا عمومی که لابلای ده ه
من یک دهن خسته که آواز ندارد 
یک پنجرهء بسته که پرواز ندارد 
من بی تو یکی مثل خودت، آینهء دق! 
یک آخر بیهوده که آغاز ندارد 
 اینقدر نگو از من و از هر چه تو بنویس
هر حس پدرمرده که ابراز ندارد! 
 دستی که قلم را به تعفن نکشاند 
مانند رسولی است که اعجاز ندارد
یا ما خبر از خانهء همسایه نداریم 
یا اینکه کسی در دِه ما غاز ندارد! 
 بگذار همانند تو دیوار بمانیم
این خانه نیازی به درِ باز ندارد 
علی اکبر یاغی تبار
شاید براتون سوال شده که چرا وبلاگ بنویسم ؟ مگه بى کارم ! اما من بهت میگم چرا وبلاگ بنویسى به کلى دلیل :1. چون وبلاگ نویسى و بروز نگه داشتن اون سرگرم کنندس2. چون هرکسى باید حرف خودش رو بزنه وافرادبه اون حرف گوش بدن و نظرات خودشون رو به شما بگن و باعث پیشرفت شما بشن3. باعث تقویت نویسندگى میشهدوستان دلیل اینکه چرا شما وبلاگ مى نویسید رولطفا بگید
بعضی از وبلاگ نویسای عزیز ، برای جذب بازدیدکننده بدون این که حتی کلمه ای از مطلب رو بخونن ، فقط به پایین مطلب و به قسمت نظرات مراجعه می کنن و یه سری جمله می نویسن مثل :

وبلاگ خوبی داری .
مطلب خوبی بود ..
چقدر زیبا می نویسی ...
چه وبلاگ قشنگی داری ....
نمی دونم چرا هیچ جوره نمی تونم با این افراد کنار بیام ! خیلی رو مخن :|
شنیده اید می گویند آدم جادو می شود؟
جادوی یک موسیقی که به سختی می فهممش ،به زبان بیگانه ای فریاد می زند ، مرا گرفت..
در خودش حبس کرد و من شروع کردم به رویا بافتن..
خواننده داشت از یک خداحافظی عاشقانه میگفت و من به رویاهای شیرینی دست انداخته بودم که شاید قرار است برایش زندگی کنم..
خواننده داشت از یک شروعی میگفت که پایانش از پیش نوشته شده است و من داشتم از یک پایان به سوی شروع بی نهایتی خط می کشیدم..
شبیه دو آدم شده بودیم که رو به رو هم نشسته اند و به

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اینترنت اینکام فعالیت های روزانه آموزشی کلاس 801